На перший етап відбору до Академії ФК "Карпати" приїхали 90 юнаків

24 квітня 21:52
Переглядів: 410
безубяк

На перший етап відбору до Академії ФК «Карпати» приїхали 90 юнаків 2001 року народження. Про це розповів старший тренер Академії Володимир Беззубяк. «На відборі були усі наші тренери, а також Оскар Гарро Піньєро – куратор дитячого-юнацького футболу клубу. 

Щодо географії – то приїхали до нас з Кам’янця-Подільського, Костополя, обласного Миколаєва, Бурштина, Косіва, Кузнецовська тощо. Натомість майже не було дітей з Закарпаття, Волині та Тернопільщини. Загалом тренери залишилися задоволеними дітьми. 20 з них поїдуть на збори» – розповів Володимир Йосипович.

Нагадаємо, що в неділю, 28 квітня, відбудеться другий етап відбору, в якому візьмуть участь хлопці 2000 року народження. 2 травня тестуватимуть юнаків 1999 та 1998 років народження. Нарешті, 12 травня заплановано провести другий етап відбору серед юнаків 2001 року народження.

«Нагадую, що усім потрібно мати довідку від лікаря. А також взуття для поля зі штучним покриттям. На відборі проводяться тести з фізичної та технічної підготовки» – підсумував Володимир Беззубяк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: