На площі перед Оперним театром у Львові розпочались змагання "Ігри героїв"

30 червня 21:45
Переглядів: 125
нескорені

У суботу, 30 червня, на площі біля Оперного театру у Львові, о 16:00 розпочався етап Всеукраїнських змагання з функціонального багатоборства «Ігри героїв». Про це інформує ЛОДА.

16 ветеранів – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві у вересні цього року.

«Хлопці заряджені на перемогу, ви патріоти і сьогодні нам кожному потрібно підтримати спортсменів, бо Львівщина талановита», - зазначив організатор проекту Євген Коваль.

Ігри героїв — це змагання з кросфіту та стронгмену серед травмованих воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета змагань — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю. Вперше змагання відбулися у 2016 році у Києві, Харкові, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Після цього організатори провели переговори з НАТО щодо спільних змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: