На Прикарпатті діти позмагалися у модельному спорті

29 травня 21:47
Переглядів: 206
моделювання

Нещодавно на Тлумаччині відбулося “Свято неба”, де Департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації провів обласні відкриті змагання з авіа-, ракетомодельного спорту. Змагання відбулися в с.Одаїв Тлумацького району. Координацію з проведення заходу здійснював Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. 

В змаганнях взяли участь 50 вихованців  позашкільних навчальних закладів з Тлумацького, Надвірнянського районів, міст Калуша, Івано-Франківська та Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Змагання  проводилися з метою відродження та популяризації одного із найбільш цікавих видів модельного спорту. Такий вид дитячої науково-технічної творчості передбачає побудову, виготовлення та запуск моделей ракет, надає широкі можливості для розвитку пізнавальних і творчих здібностей учнів, їх участь у змаганнях, конкурсах.

У небо діти запустили понад 40 моделей ракет у 4 класах: 2 навчальних (Планета, Салют) та 2 спортивних (S3A, S6A) на тривалість польоту зі стрічкою та парашутом, а також представили понад 50 моделей планерів та літаків в 5 класах моделей: схематичні моделі  планерів, схематичні літаки з гумовим мотором, радіокеровані моделі планерів, гумомоторні моделі F1G, та планери А1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: