На Тернопільщині діти-сироти змагалися у риболовному спорті

03 червня 11:45
Переглядів: 118
риболовля

Понад 30 дітей соціально-незахищених категорій взяли участь у фестивалі з рибальства «Трофей», який 1 червня відбувся на острівці «Чайка» у парку ім. Т.Г. Шевченка. Майстер-клас для малюків провели чемпіони світу, Європи, України та майстри інших категорій Федерації риболовного спорту. З учасників сформували міні-групи, після настанов фахівців відбулися змагання. На завершення заходу учасники скуштували рибацький куліш.

«Цей захід проводиться вперше у нашому місті, – розповів в. о. начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Тернопільській області Максимів Володимир. - Виникла ідея популяризувати риболовний спорт. А проводимо 1 червня, щоб залучати дітей соціально-незахищених категорій, насамперед із сиротинців. Кожен учасник змагань отримав в подарунок вудочку».

Взяв участь у фестивалі і голова обласної державної адміністрації Степан Барна. «Цього року ми вирішили провести нетиповий захід до Міжнародного дня захисту дітей, – констатував очільник. – Ми показуємо, як можна цікаво та корисно провести час. Сподіваюся, наш фестиваль стане традиційним і проводитиметься щороку. А подаровані вудочки пригодяться діткам».

Організували  фестиваль Тернопільське обласне управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, служба у справах дітей та відділ сім’ї та молоді ОДА, Федерація риболовного спорту Тернопільської області. Підтримку надав «Блок Петра Порошенка».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: