На Тернопільщині підбили олімпійські підсумки року, що минув

09 січня 17:08
Переглядів: 425
Тернопіль

Завершальне в олімпійському 2012 році засідання члени виконавчого комітету Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України розпочали з хвилини мовчання. Трохи більше, ніж сорок днів тому, не стало голови відділення, ректора Тернопільського національного економічного університету Сергія Юрія.

Звітуючи про роботу відділення, перший заступник голови Віталій Ігнатенко відклав убік «сухі» цифри залучених до пропаганди олімпійського руху фізкультурників чи юних атлетів, які аж ніяк не передадуть атмосфери бадьорості, азарту, прагнення сягнути нових вершин, що вже далеко не перший рік характерні для масових заходів олімпійців з обласного відділення. Не зважаючи, чи це «Олімпійський урок» або «Олімпійський тиждень», чи дитячі старти «Олімпійського лелеченяти». Дізнатися про славні спортивні подвиги українських олімпійців, можливість не лише безпосередньо поспілкуватися з окремими з них, а й позмагатися в імпровізованих естафетах — вважай, запорука того, що хтось із зовсім юних спортсменів спочатку в мріях побачить себе на олімпійському п'єдесталі. Пізніше ж докладе максимум зусиль для здійснення задуманого. А футбольний, волейбольний чи баскетбольний м'яч, подарований Олімпійським комітетом, стане пращуром того, який майбутній чемпіон заб'є чи закине в головному в своєму житті олімпійському матчі.

І, звісно, згадуючи як про здобутки, так і про недоліки (у Лондоні змагалися лише двоє тернопільських атлетів), не можна не зауважити, що традиційна Всеукраїнська семінар-нарада НОКу України напередодні ХХХ літніх Олімпійських ігор відбулася на Тернопільщині. Чи, іншими словами, саме в нашому обласному центрі спортсмени і тренери національної збірної отримали щирі побажання гідно захистити честь держави під час найпрестижніших спортивних змагань сучасності. А понад тисячу прихильників здорового способу життя дістали унікальну можливість разом із президентом НОКу України Сергієм Бубкою взяти участь в олімпійському пробігу центральними вулицями Тернополя. Як не згадати, що тоді несамовита травнева гроза змилостивилася над фізкультурниками, припинившись на час проведення пробігу.

Члени виконавчого комітету Тернопільського обласного відділення НОКу України також рекомендували прийняти в свої ряди виконуючого обов'язки ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого, затвердили положення, голів і склад трьох своїх комісій, призначили позачергові звітно-виборні збори Тернопільського обласного відділення НОКу України на 26 квітня 2013 року. В дискусії взяли участь заступники голови відділення Володимир Мариновський і Роман Циквас, члени виконкому Ігор Підгайний, Георгій Гунтік, Олександр Бірюков, Володимир Ванджура, Ярослав Лемішка, Павло Клочко та Валерій Кравчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: