На Тернопільщині відкрили спортивний зал

30 жовтня 16:00
Переглядів: 256
Футзал мяч

У Бедриківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Заліщицького району відкрили спортивний зал.

У церемонії відкриття взяли участь голова облдержадміністрації Степан Барна, Народний депутат України Олег Барна, голова райдержадміністрації Борис Шипітка, голова районної ради Іван Дрозд, завідувач відділу з питань освіти Надія Підгреб’я, керівник спортивного агентства "Мир" Іван Марущак, сільський голова Іван Костинюк, педагогічний колектив навчального закладу, учні і батьки школярів.

Закінчення добудови спортзалу, класу майстерні та бібліотеки у школі відбулось завдяки виділенню коштів із Фонду регіонального розвитку.

Вітаючи усіх присутніх на такій знаменній події у школі голова ОДА Степан Барна у своєму виступі зазначив: 

"Одне з основних завдань влади, робити все для того, щоб наші діти жили та навчались у комфортних та належних умовах. Надіюсь, що завдяки новозбудованому спортивному залу значно поліпшиться не тільки спортивна успішність наших учнів, а й буде міцнішим здоров’я та активнішою життєва позиція".

За проведення  та активне сприяння у проведенні будівельних робіт Степан Барна нагородив грамотами облдержадміністрації Степана КОРОБІЯ — директора ТОВ "Борщівагробудсервіс" головного підрядника виконаня будівельних робіт, Івана КОСТИНЮКА — Бедриківського сільського голову та Марію ШКРАБИК — директора школи села Бедриківці. 

Також з привітанням до шкільної родини звернулись Народний депутат України Олег Барна та голова райдержадміністрації Борис Шипітка, наголосивши що влада і надалі робитиме все можливе для підтримки та розвитку освіти району.

На завершення заходу священики місцевої церкви освятили спортивну залу та побажали учням міцного здоров’я і допомоги Божої на шляху досягнення успіхів у навчанні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: