На Тернопільщині виборювали призи "Шкіряного м'яча"

21 жовтня 10:30
Переглядів: 153
Шкіряний м

Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд міських навчальних закладів протягом першої половини жовтня тривали на Бережанському міському стадіоні. Відбувались ігри у трьох вікових групах – молодша U-11 (2005 р.н. і молодші), середня U-12 (2004 р.н. і молодші), старша U-13 (2003 р.н. і молодші). Особливістю цьогорічних футбольних баталій стала участь в командах юнаків і дівчат відповідного віку.

За підсумками проведених матчів переможцями стали: у молодшій віковій групі U-11 – Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель фізичного виховання Борис Кузів), у середній віковій групі U-12 – Бережанська гімназія імені Богдана Лепкого (вчитель фізичного виховання Олександра Куца), у старшій віковій групі U-13 – Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель фізичного виховання Борис Кузів).

Організатори змагань - відділ освіти Бережанської районної державної адміністрації і Бережанський РЦФЗН «Спорт для всіх».

Поєдинки з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд сільських навчальних закладів і фінальні матчі (переможці серед міських і сільських ЗОШ) відбудуться навесні 2016 року, - повідомляє директор РЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Савочка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: