На Тернопільщині збільшиться кількість баскетбольних майданчиків

21 червня 21:32
Переглядів: 329
баскетбол

На Тернопільщині передбачено проведення інвентаризації баскетбольних майданчиків загальноосвітніх навчальних закладів, їх будівництво за місцем проживання, у місцях відпочинку; відкриття відділень баскетболу в дитячо-юнацьких спортивних школах.

Як повідомили в управлінні фізичної культури і спорту облдержадміністрації, такі заходи пройдуть в рамках реалізації соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича "Діти — майбутнє України", в частині підготовки до проведення у 2014/15 роках Національного турніру шкільних баскетбольних команд Євро-2015 та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя.

Наразі для розвитку баскетболу в області створено матеріальну базу, яка налічує 711 баскетбольних майданчиків. У спортивних школах діє 6 відділень з баскетболу, в яких займається 400 спортсменів. Всього в області баскетболом займається 1371 особи, у тому числі 519 осіб — у вищих навчальних закладах.

Змагання з баскетболу включені в залік обласних спортивних ігор учнівської молоді. Також запроваджено першість обласної дитячо-юнацької баскетбольної ліги серед юнаків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: