На території студмістечка у Франківську відкрили спортивний майданчик

29 грудня 22:30
Переглядів: 128
Майданчик

28 грудня на території студентського містечка Прикарпатського національного університету, що по вулиці Сухомлинського, 5, відкрили спортивний майданчик з тренажерами для занять на відкритому повітрі. 

Під час урочистого відкриття ректор університету Ігор Цепенда відзначив добру ініціативу студентів, які долучилися до проекту та облаштування спортивного майданчика.

“На перший погляд, це невелика ініціатива, але крок за кроком ми будемо творити спортивно-відпочинкову базу для студентів. Такі проекти закликають нас дотримуватися здорового способу життя”, – зазначив Ігор Євгенович.

Координатор “Поступового гурту франківців” та ініціатор створення спортивного майданчика Сергій Адамович розповів, що цьогоріч у місті започаткували цільову програму “Партиципаторне бюджетування” або бюджет участі, коли частина коштів ділиться за бажанням самих мешканців. Вони своїм голосуванням визначають,  де хочуть бачити покращення інфраструктури чи реалізацію нових проектів.  Як зазначив Сергій Адамович на облаштування спортивного майданчика для студентства витратили 50 тисяч гривень.

Займатись спортом на майданчику можуть не тільки студенти університету, але й франківці, які мешкають поруч. Тренажери розраховані на тренування усіх груп м’язів, тому будуть корисними для дітей та дорослих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: