На Всеукраїнському чемпіонаті тернопільські "характерники" вибороли сім нагород

06 листопада 16:31
Переглядів: 192
фрі файт
У Кременчуці на Полтавщині пройшов чемпіонат України з фрі-файту серед старших та молодших юнаків розділу LF, у якому спортсмени з Тернопільщини здобули 2 золота, 3 срібла і 2 бронзи.

Серед команд із шести областей України: Київської, Полтавської, Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпра та Миколаївської гідно представив себе і тернопільський «Характерник». Зокрема чемпіонами України з Тернопільщини на змаганні стали: Максим Каплиш, Павло Пашковський – золото; Олександр Небесний, Арсен Кухаренко та Назар Улішак – срібло; Євген Коліняк і Дмитро Бойко – бронза.

— Команда спортсменів з Тернополя складалася із 14 учасників. Двоє хлопців захворіло напередодні змагань, тож область представляло лише 12 спортсменів. Наші «характерники» змагалися у двох вікових категоріях: серед молодших юнаків 10-12 років та старших юнаків 13-15 років. Спортсмени, які представляли нашу область на чемпіонаті, готувалися до змагань з фрі-файту за дещо іншим графіком, аніж інші спортсмени із клубу «Характерник». Як правило, хлопці в нас тренуються 5 днів на тиждень по півтори години щодня. Якщо спонукають певні обставини, борець може пропустити один день тренувань, але не більше, — поділився тренер збірної Тернопільської області з фрі-файту Олександр Долішній.

Тренер додав, що зараз хлопці-характерники готуються до Чемпіонату України серед дорослих та юніорів у розділі RF та Всеукраїнського меморіального турніру з фрі-файту «Захисник Вітчизни», які проходитимуть протягом 17-19 листопада у столиці України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: