На вибори президента Прем'єр -ліги зареєстрований один кандидат - Віталій Данилов

21 листопада 23:16
Переглядів: 210
Премєр ліга

У середу 20 листопада завершився термін подачі заявок на участь у виборах президента Української Прем'єр-ліги.

Згідно зі Статутом УПЛ, клуби мали право письмово вносити пропозиції щодо кандидатури на посаду Президента. Реєстрація кандидатів припинилася за 14 днів до дати проведення Загальних зборів Учасників (4 грудня), тобто - 20 листопада.

Згідно з чинним регламентом Президентом Прем'єр-ліги може бути обрано будь-яка дієздатна особа, яка не є власником, співвласником, співробітником або представником клубу.

Як стало відомо порталу HotSport.ua з власного джерела, єдиним кандидатом, що подав заявку на участь у виборах, які відбудуться 4 грудня, став чинний президент Прем'єр-ліги Віталій Данилов.

Нагадаємо, що Данилов є першим і поки єдиним президентом УПЛ з початку її існування. 27 травня 2008, коли власники 16 українських топ-клубів заявили про початок роботи Прем'єр-ліги, він був обраний виконуючим обов'язки президента.

У липні 2009 року Данилов позбувся приставки в.о., ставши повноправним президентом УПЛ, а 1 грудня 2009 року було переобрано в ході позачергових виборів. Чотири роки тому крім Данилова на посаду глави УПЛ також претендував виконуючий обов'язки президента запорізького "Металурга" Андрій Курганський (його кандидатуру висунули "Карпати" і "Металіст"), але на загальних зборах за кандидатуру чинного президента Данілова проголосували 9 з 16 представників клубів.

Також варто відзначити, що в 2009 році про своє бажання брати участь у виборах заявляли керівник ПФЛ Мілетій Бальчос та екс-президент ФК "Львів" Юрій Кіндзерський, але жоден з клубів елітного дивізіону їх ініціативу не підтримав.

Нагадаємо, що найближчі вибори президента української Прем'єр-ліги відбудуться 4 грудня поточного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: