На вихідні Львівщина прийматиме Всеукраїнські змагання з веслування "Стрімкі човни"

12 липня 14:06
Переглядів: 139
Веслування

У суботу та неділю, 15 і 16 липня відповідно, в смт Добротвір, що у Кам’янсько-Бузькому районі Львівщини, відбудуться Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни – 2017» (західна зона).

Загалом Всеукраїнські змагання «Стрімкі човни» проводяться у чотирьох містах України – Херсоні, Полтаві, Києві та смт Добротвір на Львівщині, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Очікується, що змагання «Стрімкі човни» в західній зоні зберуть понад 250 веслярів з Луцька, Ковеля, Новодністоровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Березного, а також вихованців усіх чотирьох веслувальних спортивних шкіл Львівщини – СДЮШОР «Веслярик», львівської ДЮСШ № 3, СДЮШОР № 1, ДЮСШ «Добротвір».

Змагання відбуватимуться на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір» (смт Добротвір, вул. Озерна,4). Початок змагань щодня – о 09:00.

Головний суддя змагань – суддя першої категорії Юрій Чичкан (Львів).

За результатами цих зональних стартів визначаться команди-учасники фінальних Всеукраїнських змагань «Стрімкі човни – 2017», що відбудуться в період з 27 по 30 липня у Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: