На вихідних стартує чемпіонат Івано-Франківщини з волейболу

01 листопада 17:55
Переглядів: 239
Волейбол

Цих вихідних розпочнеться волейбольний сезон Івано-Франківської області сезону 2013-2014 років. Першими вийду на старт представниці кращої половини людства – жінки. Матчі розпочнуться 3 листопада і пройдуть в обласному центрі.

Наступними чемпіонат розпочнуть чоловіки вищої ліги, а за ними в змагальну стадію змагань ввійдуть команди І ліги.

В сезоні 2013-2014 років ігри проводяться з п’яти партій, за результатом яких командам нараховується: за перемогу з рахунком 3:0 та 3:1 – 3 очка; 3:2 - 2 очка; за поразку з рахунком 0:3 та 1:3 – 0 очок; 2:3 – 1 очко; за неявку на гру – мінус 1 очко.

В чемпіонаті області серед команд вищої, першої ліг, юнацьких і жіночих команд в грі можуть приймати участь не більше чотирьох офіційних осіб (головний тренер, помічник тренера, лікар, масажист) з числа офіційних осіб, занесених до заявочного аркуша та дванадцяти гравців згідно технічної заявки на гру (тур).

                В числі дванадцяти гравців можуть бути:

                               - 12 гравців без Ліберо;

                               - 12 гравців - з них один Ліберо;

                               - 12 гравців - з них два Ліберо.

Гравець ліберо призначається на гру з числа заявлених гравців на дану гру (тур). При наявності двох ліберо, ліберо можуть одночасно приймати участь в грі, але на майданчику може знаходитись тільки один ліберо (заміни ліберо проводяться згідно діючих правил). Гравець ліберо повинен грати у футболці і шортах, які відрізняються по кольору від форми інших гавців команди. Якщо команда визначає два граця Ліберо на гру, вони повинні грати в одинаковій формі.

За 17 хвилин до початку гри гравці команд повинні бути в ігровій формі.

Проведення ігор чемпіонату області передбачає по дві технічні перерви у кожній, крім п’ятої, партії (заповнення вказаних технічних перерв виступом груп підтримки, музичним супроводом і т.п. – є бажаним).

При кількості ігор у день три та більше, початок ігор в суботу - не раніше 10.00, але не пізніше 11.00; у неділю або в заключний день змагань - не раніше 11.00.

При меншій кількості ігор початок змагань у суботу не раніше 12.00, у неділю, або в заключний день – не раніше 12.00.

Клуб-господар має право вибирати час проведення свого матчу в кожному турі за участю 4-х і більше команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: