"На "Євро-2012" у Львові розікрали 50 млн грн, а справу не доведено до кінця", – прокурор

07 серпня 16:32
Переглядів: 636
євро 2012

Прокурор Львівської області Микола Гошовський обіцяє довести до логічного завершення справу щодо розкрадання 50 млн грн при будівництві об’єктів до «Євро-2012» у Львові.

Про це обласний прокурор заявив 7 серпня під час координаційної наради керівників правоохоронних органів у прокуратурі Львівщини.

«Всього на будівництво об’єктів «Євро-2012» на Львівщині було виділено 8 млрд 177,5 млн грн. За два роки після «Євро» ми встановили, що 50 млн євро фактично розкрадено. При цьому половину цієї суми складає проектна документація на стадіон «Арена-Львів». Є кримінальне провадження, яке не завершено, коли на 25 млн грн була завищена вартість проектно-кошторисної документації. Триває розслідування. Було ще дві справи – одна на 4 млн грн по аеропорту та інша на 4 млн грн по «Арені-Львів». Оскільки жоден об’єкт повністю в експлуатацію не зданий, то були перераховані зараховані суми. Ми маємо картину, що на даний час в результаті ревізій серйозних зловживань у використанні бюджетних коштів при будівництві цих об’єктів не виявлено. При цьому ТзОВ «Альтком», який будував ці об’єкти, висуває додатково до оплати 437 млн грн», – наголосив прокурор.

М.Гошовський заявив, що справою про розкрадання коштів на об’єкти «Євро-2012» «ніхто реально не займався».

Обласний прокурор пообіцяв довести слідство до завершення. Для цього фінансовій інспекції області доручено провести більш серйозну ревізію використання коштів на будівництво об’єктів «Євро-2012».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: