"На Євробаскеті у збірної України буде шанс потрапити на Олімпіаду"

15 грудня 08:15
Переглядів: 304
україна баскетбол

Президент федерації баскетболу України Олександр Волков в web-конференції поділився своєю думкою про підсумки жеребкування фінальної частини Євробаскету для збірної України.

«Всі команди сильні і не дуже зручні для нас. Ми багато ігор з ними грали, але завжди було важко. Пам'ятаю, як Естонія нас обіграла на товариському турнірі в Києві. А взагалі наш тренер прекрасно знає тренерів цих збірних, вони багато спілкуються.

Хлопцям, звичайно ж, потрібно буде перебудувати гру. Охороняти не кільце, а периметр. Всі ці команди будують успіх на 3-очкових кидках.

Потрібно до початку чемпіонату уникнути травм, провести якісну підготовку. У нас є хороше покоління молодих гравців. Не багато легіонерів, але з'явилися нові хлопці, які можуть претендувати на місце у збірній.

Цей чемпіонат - серйозний шанс вийти на Олімпійські Ігри. Адже Євробаскет буде відбірковим турніром на Олімпіаду. Для нашої країни дуже престижно грати на Євробаскеті і на чемпіонаті світу. Адже не так і багато наших команд потрапляють на великі чемпіонати. Сподіваюся, і держава, і спонсори підтримають нас.

Фрателло вже 5-й рік працює зі збірною. За цей час у нас вже є непогані результати. Хлопці ростуть, їм подобається. Поки Фрателло буде працювати, питань ніяких немає до нього. Але ми живемо в таких реаліях, коли все змінюється і важко щось загадиваать наперед. Та й підготовка збірної - це недешева справа. У березні-травні буде ясно, яким буде у нас бюджет, і як ми зможемо готуватися до ЧЄ. Але поки у нас є формула успіху, і потрібно її дотримуватися», - розповів Волков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: