На юніорському чемпіонаті зі стрільби рівних собі не мали Коростильов та Кізима

25 квітня 17:10
Переглядів: 172
Коростильов
У Львові на стрілецькому комплексі СКА кращі вітчизняні стрільці–юніори (спортсмени віком до 20 років) розіграли звання чемпіонів України серед учнів спортивних шкіл.
 
У стрільбі з пістолета поза конкуренцією був студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Павло з результатами міжнародного класу переміг у вправах МП-8 (швидкісна стрільба), МП-10 (стандартний пістолет) та ПП-3 (пневматичний пістолет).
 
Серед дівчат ІІ місце у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) посіла однокурсниця Коростильова Поліна Конарєва. У фіналі Поліна встановила новий юніорський рекорд України – 25 очок. Слідом за Конарєвою у кінцевому протоколі розмістилися учениця 10 класу Анастасія Колодяжна та студентка І курсу Альона Шевченко, 7 місце посіла Лілія Нестеренко (ІІІ курс), 9е - Ангеліна Вовк (10 кл.)
 
Світлана Соліна (вип.2016р.) виборола срібну медаль у стрільбі з пневматичного пістолета.
 
У стрільбі по рухомій мішені рівних собі не мав студент ІІІ курсу Ігор Кізима. Ігор показав найкращі результати у вправах ГП-11а(перемінна швидкість руху мішені) та ГП-12 (повільний + швидкий рух мішені). Результат у вправі ГП-11а – 392 очки – новий рекорд України серед юніорів!     
 
У вправі ГП -12 конкуренцію Кізимі намагався скласти учень 10 класу Денис Баблюк, однак поступився у фінальній дуелі 2:6.
 
Бронзовою призеркою серед дівчат у вправі ГП-11 стала дев′ятикласниця Крістіна Гілевич.
 
Серед гвинтівочників срібну медаль у стрільбі лежачи на 50м (МГ-9) виборов учень 11 класу Святослав Гудзий. У фіналі Святослав лише 0,5 очка (245,3 на 245,8) поступився Олександру Колохову з Дніпра, а у кваліфікації показав найкращий результат - 594 пункти.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: