На зимовому чемпіонаті України тернопільські велосипедисти здобули 10 медалей

03 березня 21:17
Переглядів: 170
велотрек

5 золотих, 4 срібних та одну бронзову нагороди привезли з зимового чемпіонату України з перегонів на велотреку вихованці тренерів школи вищої спортивної майстерності та обласної ДЮСШ Володимира Павелка та Романа Зеньо. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Чемпіонат України відбувся 17-21 лютого на Львівському велотреку з дерев’яним покриттям. Змагання організували Мінмолодьспорту України та Федерація велоспорту України. В зимових стартах взяли участь спортсмени усіх вікових груп.

Найбільше здобутків у тернополянина Тараса Шевчука, який тричі сходив на першу сходинку п’єдесталу пошани у командній гонці переслідування серед чоловіків, перегонах "скретч" на 40 кіл та груповій гонці на 100 кіл. Два "срібла" у Тараса у командному спринті в заїздах серед юніорів та в гонці з вибуванням серед чоловіків. В перегонах "гіт" 1000 метрів з місця Тарас фінішував п’ятим.

Дві золоті нагороди здобув Владислав Щербань. Йому не було рівних в гонці з вибуванням серед юніорів та командній гонці переслідування на 3 км. Також Владислав показав четвертий результат у груповій гонці на 60 кіл, сьомі місця в перегонах "скретч" на 20 км і командному спринті, та восьме місце в "гіті" на 1000 метрів з місця.

Ще дві срібні та бронзова нагороди у Анастасії Годи. Настя другою фінішувала в командній гонці переслідування на 3 км та гонці з вибуванням серед жінок, а у спринті була третьою. У груповій гонці на 40 кіл у Анастасії четвертий результат, у командному спринті та перегонах "кейрін" — п’ятий результат, а в перегонах "гіт" 500 метрів — дев’яте місце.

За крок до п’єдесталу пошани зупинилися Остап Шевчук, Назар Покойовий та Назар Бородай. В заїзді серед юнаків хлопці посіли четверте місце в командній гонці переслідування на 2 км. Остап Шевчук у командному спринті також показав четвертий результат, а в груповій гонці на 50 кіл фінішував з шостим результатом. В перегонах "гіт" на 500 метрів у Остапа восьме місце.

Додамо, що в зимовому чемпіонаті України не виступав лідер збірної команди України Віталій Гринів. Цими днями він взяв участь у чемпіонаті світу, який завершився в передмісті Парижу. В груповій гонці на очки на 160 кіл Віталій показав дев’ятнадцятий результат. Нагадаємо, що у грудні, на цій же дистанції на етапі Кубку світу у Лондоні Віталій фінішував із сьомим результатом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: