Набір волонтерів Львова – з кінця серпня

18 липня 22:00
Переглядів: 312
Default Image

Аплікаційна форма для реєстрації львівських волонтерів Євро-2012 стане доступною на сайті приймаючого міста з кінця серпня 2011 року. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомила координатор волонтерської програми департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Марія Чубата.

Вона зазначила, що останній строк подачі заявок, щоб стати волонтером Євро-2012 у Львові – кінець грудня 2011 року. «На початку грудня відбудеться жеребкування фінальної частини Євро-2012. Тоді стане відомо, представники яких країн-учасниць чемпіонату завітають до Львова. Відповідно, якщо у Львові, для прикладу, гратиме збірна Чехії, то виникне необхідність у волонтерах, які володіють не англійською, а чеською мовою. Таким чином, ми зможемо залучити до проекту не лише англомовних громадян України, але й тих, які знають інші іноземні мови», – Марія Чубата.

Як розповів начальник євродепартаменту ЛМР Олег Засадний, Львів планує залучити до турніру 940 волонтерів. Вони працюватимуть за напрямками надання медичної допомоги, мовної допомоги для організації безпеки, організації роботи медіа-центру, фан-таборів, фан-зон тощо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: