Начальник "Карпат" Олександр Тарасюк: "Ми розуміємо, що нас очікує процес омолодження"

05 листопада 09:50
Переглядів: 238
Карпати Коломия
Коломийські "Карпати" здобули надзвичайно важливу перемогу над основним конкурентом в обласних змаганнях в 2013 році - богородчанським "Газовиком". По завершенню гри ми поспілкувалися із начальником команди Олександром Тарасюком, який поділився своїми враженнями від гри, а також планами на наступний сезон.
 
- Сьогодні вийшла справжня кубкова гра. Зустрілися рівні по сили суперники, в кожної із команд були гольові моменти, які б принесли перемогу в цьому двобої. Та вдача була на нашій стороні. Вдалося досягти того, до чого ми йшли, - до перемоги в чемпіонаті, перемоги в суперкубку. Ми вилетіли в кубку на ранній стадії і були в боргу перед нашими вболівальниками. Тому добре, що так все добре склалося. Ми цьому дуже раді. По-своєму, ми цю перемогу заслужили.
 
- Позаду така довга турнірна дистанція. Довелося зіграти з усіма командами обласного чемпіонату. Назвіть, будь-ласка, найклащого на Вашу думку футболіста чемпіонату, який грав за іншу команду?
- Однозначно, Володимир Боришкевич, який і в цьому матчі в складі суперника був найкращим на футбольному полі.
 
- Тепер давайте загланемо в майбутнє. 2014 рік. Що очікує "Карпати"?
- Ми розуміємо, що нас очікує процес омолодження. Звичайно, процес ротації складу відбудеться. Це було зрозуміло ще по закінченню першого кола. Хотілось б бачити більше власних вихованців в складі коломийських "Карпат". Але нажаль, напевно саме той період, коли Коломия була без футболу, зараз дається в знаки. Щоб підготувати молодь, потрібен час та терпіння. Але я наголощую на тому, що перемоги сьогоднішньої команди - це величезний стимул для молодих футболістів. Вони бачать такі звитяги коломийських "Карпат" і ставлять перед собою мету з часом вийти на поле в зелено-білій футболці коломийської команди.
 
- І переможний гол в сьогоднішньому поєдинку забив саме коломиянин...
- Звичайно, приємно. Олексій важко входив в сезон. Деякий час не міг забити. Але в другому колі сситуація змінилася на краще. А сьогодні Родевич, окрім забитого голу, провів чудову гру. Дуже радий за нього, як за свого друга, як за гравця.
 
- Дуже Вам дякую за коментар. Ще раз вітаю Вас з таким чудовим сезоном та бажаю ще більше перемог в новому сезоні
- Дякую.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: