Надія на збереження ФК "Карпати" є...

18 червня 12:24
Переглядів: 310
карпати коломия

Чи можливо зберегти футбольний клуб «Карпати» Коломия та якими методами цього можливо досягти? Саме така тематика була на сьогоднішніх зборах громадської організації «ФК Карпати Коломия». На захід, який пройшов у МПК «Народний дім» завітали засновники ГО, тренер, футболісти та небайдужі вболівальники.

Спершу спортивний директор команди Олександр  Тарасюк доповів про справи в команді та фінансову складову подальшого існування клубу. Як з’ясувалось, для того щоб «Карпати» не зникли з футбольної мапи Франківщини та продовжили виступ у другому колі чемпіонату потрібно мінімум 200 тис. грн.. На перший погляд сума для такого міста як Коломия незначна. Але підприємців, бажаючих долучитись до співфінансування команди у нашому писанковому місті віднайти надзвичайно складно.

Допомагав знайти вихід з цієї ситуації також голова Федерації футболу Коломиї та депутат міської ради Роман Остяк. Відомо, що «Карпати» вже написали листа до міської влади з проханням виділити кошти. Бюджетний комітет міста це питання ще не розглядав. Тож, Роман Адамович пообіцяв, що поклопочеться для пришвидшення цього процесу. Хоча, скажемо відверто, що надії на позитивне рішення щодо цього питання під великим сумнівом.

А далі з пропозиціями виступали вболівальники та просто небайдужі до коломийського футболу люди. Пропозиції здебільшого стосувались наповнення клубного бюджету, в тому числі за рахунок добровільних внесків, оскільки зробити платний вхід на матчі ГО «ФК Карпати Коломия» не має права, вона зареєстрована як неприбуткова.

Все ж, знайшлось місце і для позитивного рішення за підсумками цих зборів:

  1. Вже із завтрашнього домашнього матчу при вході на стадіон буде стояти скринька для благодійних внесків;
  2. Якщо, кошти зібрані громадою, небайдужими вболівальниками будуть становити суму, необхідну для проведення матчів (оплата суддівської бригади, зарплата юнацького складу, преміальні для дорослого складу та ін..), загалом сума в 5-7 тис. грн.. на кожен матч чемпіонату, то засновники клубу пообіцяли решту витрат взяти на себе. Якщо взяти до уваги, що на домашні матчі «Карпат» приходить близько тисячі осіб, то сума зовсім незначна.
  3. Під час матчу буде організовано збір підписів під зверненням до міської ради "Про виділення з бюджету коштів для фінансування ФК Карпати (Коломия)"

Надія на збереження ФК «Карпати» Коломия Є!!! Але без участі громади успіху не буде. Тому звертаюсь до всіх, кому небайдужа доля коломийського футболу та тих юних футболістів, які рівняються на дорослу команду:

ВАША НЕВЕЛИКА ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА БУДЕ ПЕРЕМОЖНИМ ФАКТОРОМ В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС. ПОКАЖЕМО, ЩО РАЗОМ МИ СИЛА І МИ ЗДАТНІ ПІДСТАВИТИ СВОЄ НАДІЙНЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ ПЛЕЧЕ.

НЕ ДОПУСТИМО ЗНИКНЕННЯ ФК «КАРПАТИ» КОЛОМИЯ!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: