"Нафтовик" - "Карпати" (Коломия): що придумає Блясецький?

27 травня 22:44
Переглядів: 219
Василь Блясецький

У четвер, 29 травня 2014 року,  відбудуться перші поєдинки 1/8 Кубка області. В бій вступають чотири представника обласного чемпіонату, які за результатами жеребкування пропускали попередній етап, а саме: «Карпати» Коломия, «Гал-Вапно» Галич, «Нафтовик» Долина та ФК «Турка». На стадії 1/8 фіналу сліпий жереб звів у пару до коломийської команди долинський «Нафтовик».

Отже,

29 травня 2014 року

1/8 Кубка області (перший матч)

м.Долина, стадіон «Нафтовик»

«Нафтовик»(Долина) – «Карпати»(Коломия)

Арбітр - -------------------------. Початок матчу – 17:00

Коломийські «Карпати» видали найгірший старт сезону в своїй історії. Після чотирьох турів, один з яких «зелено-біла» команда пропускала, в доробку «Карпат» тільки 3 очка (3 нічиї) і нечемпіонське 9-те місце в турнірній таблиці. Зрозуміло, що повторювати успішні виступи з року в рік, справа складна, як-не-як кістяк команди залишається, але футболісти молодшими не стають.

Жахливе становище в чемпіонаті можна було б якось компенсувати вдалим виступом у Кубку області, однак і тут фортуна «Карпатам» не посміхається. Минулого року саме на цій стадії коломийська команда припинила боротьбу за трофей, поступившись по пенальті богородчанському «Газовику». На цей раз жереб також видав у суперники міцного горішка – долинський «Нафтовик».

Цього сезону, як ніколи, з «Карпатами» спрацьовує одвічне футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Та як запевняє тренер коломиян, проблем в ігровому плані у команди немає, хлопці «зголодніли без футболу» і готові боротись з будь-ким. Як кажуть, один матч і прорве… Але виникає питання, як 2,5-тижневий відпочинок від офіційних матчів вплинув на команду?

У обоймі Блясецького є чимало досвідчених гравців, а також дуже перспективна молодь. Травмованих наразі немає. Схоже, що стартова 11-ка, яка вийде на поле долинського стадіону мало чим буде відрізнятись від стартового складу, який грав в останньому матчі чемпіонату проти отинійської «Славії».

А от в «Нафтовика» справи йдуть куди краще. В обласному чемпіонаті бойки посідають 5-те місце, але відстань до 2-ого тільки 1 пункт. У цьогорічному розіграші Кубку області долиняни, як і коломияни, участі не брали, а за результатами жеребу потрапили до 1/8-ї. Господарі свій останній матч зіграли в чемпіонаті 18 числа, обігравши ФК «Снятин» з рахунком 2:0. У чотирьох матчах чемпіонату бойки забили 6 голів, стільки ж пропустили.

Загалом у заявці долинського «Нафтовика» на поточний сезон є 22 виконавці, серед яких і супердосвідчений Іван Локатир та Андрій Стандіо. До речі, останній грав за «Нафтовик» ще у 1997-99 роках. 

Про історію протистояння на футбольному полі між Долиною та Коломиєю і говорити нічого не потрібно – це завжди захоплююче, інтригуюче протистояння. Неодмінно буде цікаво…

Останні матчі між командами:

2012 рік.

10.10.2012 «Нафтовик»(Долина) – «Карпати»(Коломия) 0:4

04.11.2012 «Карпати»(Коломия) – «Нафтовик»(Долина) +/-

2013 рік.

12.05.2013  «Нафтовик»(Долина) – «Карпати»(Коломия) 1:0

01.09.2013 «Карпати»(Коломия) – «Нафтовик»(Долина) 2:0

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: