Наталія Букса: "Я ніколи не грала в шахи у хустці і це було дуже незвично"

13 березня 08:05
Переглядів: 207
Букса
З якими незручностями стикнулись в Ірані найкращі шахістки світу.

- Я ще на виході з літака одягла хустку на голову, - розповідає наша шахістка Наталія Букса, яка на цьому чемпіонаті дійшла до другого кола змагань. - Її я придбала сама. Але організатори ще завчасно взнавали розміри кожної з шахісток і нам на місці вони подарували ще по дві хустки і туніку.

Я ніколи не грала в шахи у хустці і це було дуже незвично. Як і інші шахістки, я могла зняти хіджаб лише у своєму номері готелю. Навіть вийти на коридор готелю не можна без накритої голови.

Зате сам готель мені дуже сподобався. Ми з Анною Музичук жили на 19-му поверсі і в нас відкривалась чудова панорама на місто, з одного боку і на гори з іншого. Сам готель розташований на пагорбі тож ми просто насолоджувались красотами околиці  Тегерану.

Також перед поїздкою нам повідомили, що у цій країні не діють платіжні системи, тому порадили брати зі собою готівку. Добре, що організатори дозволили оплатити наше перебування у готелі з призового фонду (150 доларів за добу), тому не довелось брати зі собою великі суми. Щоправда призові нам ще не заплатили".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: