Наталка СИНИШИН: «Участь в Туреччині вирішиться на київському турнірі»

18 липня 16:52
Переглядів: 347
Default Image

З 23-24 липня у Києві стартує XVII престижний Міжнародний турнір з вільної боротьби присвячений видатним українським борцям і тренерам. Турнір стане генеральною репетицією до чемпіонату світу з вільної боротьби, який у вересні пройде в Туреччині та на якому будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри. Про участь у київському турнірі, відновлення після травми та плани на майбутнє яскрава представниця вільної боротьби львівщини, львівська «спартаківка» Наталка СИНИШИН розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для Галичини спортивної.

-Планую взяти участь у Київському Міжнародному турнірі з вільної боротьби у ваговій категорії 55 кг.

-А що скажеш про передній турнір, в якому ти брала участь?

-У Баку я виступала після травми. Це для мене стали перші змагання після відновлювального періоду. Тому мені було трішки важко у моральному плані виступати на бакинських змаганнях.

-А зараз травма не хвилює?

-Ні. Зараз все добре.

-У твоїй ваговій категорії конкуренція чималенька. Назви головних конкурентів?

-Головною моєю конкуренткою є Тетяна Лазарєва. Окрім неї також є Ірина Гусяк, Ольга Нарепеха, а от ще одна конкурентка Ірина Харів перебуває на реабілітації, відновлюється після травми, саме тому вона не бореться.

-Поділись планами на чемпіонат світу, який пройде у Туреччині?

-Наперед не буду забігати. Все буде видно по цьому київському турнірі, в якому я планую взяти участь. Якщо я потраплю на чемпіонат у Туреччину, то буду старатися здобути олімпійську ліцензію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: