Національна жіноча збірна з футзалу готувалася до матчів з Польщею у Львові

22 квітня 22:45
Переглядів: 132
футзал

У Львові відбувся навчально-тренувальний збір національної жіночої збірної із футзалу. Тут вони готувалися до двох виїзних товариських дуелей із польською командою.

Цей суперник не новий для українок. Із ним двічі зустрічалися у 2013 році. Наші дівчата спершу перемогли 5:3. А потім із дзеркальним рахунком поступилися цим суперницям. Капітан української збірної Юлія Тітова розповіла: «Вони нав'язують боротьбу дуже добре. У нас дівчата більш тендітні, але і швидші, технічніші. У нас в цьому велика перевага. А якщо ми будемо вступати у боротьбу, як вони, нам буде складно».

А ще на стороні опоненток буде шостий гравець. Якого іноді так бракує нашим збірницям. Гравець національної команди Анастасія Кліпаченко зазначила: «У інших країнах Європи більше підтримують жіночий футзал. Як і федерації футзалу певної країни, так і вболівальники. Завжди збирається багато людей, це для них свято, це емоції. Вони підтримують своїх дівчат».

Тренуються «синьо-жовті» готуються із новим керманичем – Тарасом Шпичкою. Із жінками цей коуч працювати звик. Адже очолює ще й столичний клуб «ІМС-НУХТ». Саме він складає кістяк збірної.

Ці спаринги ― один із етапів підготовки до відбору на єврочемпіонат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: