Науковці ЛДУФК допоможуть вітчизняним біатлоністам

28 травня 11:42
Переглядів: 505
Default Image

Доволі пам’ятна й незабутня подія відбулася 25 травня у львівському державному університеті фізичної культури, бо в цьому навчальному закладі побували перші особи вітчизняного біатлону – Володимир Бринзак (президент Федерації біатлону України), Василь Карленко (головний тренер збірної України) разом з капітаном чоловічої команди Сергієм Сєднєвим і капітаном жіночої команди, тернополянкою Оленою Підгрушною (на фото).

– Загалом, на Львівщину планували давно заїхати, – зізнався керівник вітчизняної федерації, до речі, почесний професор ЛДУФК Володимир Бринзак. – Але насичене подіями життя постійно вносить свої корективи. Але тепер переконалися, що не прогадали, що саме у вас запланували й провели науково-методичний семінар підвищення кваліфікації тренерів України з біатлону. А виступи ваших науковців дуже сподобалися нашим тренерам, бо вони наближені до практики. Саме у ваших науковців будемо просити допомоги у підготовці біатлоністів збірної України до Олімпіади-2014 в Сочі та перших зимових юнацьких олімпійських ігор. Як-то кажуть, гріх не використати потенціал вашого вишу. А вашому ректору, професору Євгену Никодимовичу Приступі я привіз екслюзивний подарунок – золота олімпійська медаль Пекіну-2008. Євген Никодимович не залишився в боргу й спрезентував гостям літературу науковців нашого університету.
 
А потім вщерть заповнена зала побачила документальний фільм про виступи наших біатлоністів у сезоні, що завершився. Зазначимо, що авторами фільму є найвідданіші уболівальники вітчизняного біатлону. Повірте, така робота заслуговує на відзнаку. А згадати було що, бо цьогорічний сезон можна сказати був тріумфальним для нашого біатлону, адже вперше в історії на одному чемпіонаті світу жіноча й чоловіча команди після естафетних гонок були на п’єдесталі пошани. Молодці!!!

Далі пішло жваве обговорення ситуації в нашому біатлоні, під час якого піднімалися різноманітні питання з ровитку цього виду спорту. Ми почули, що віце-прем’єр міністр України Борис Колесніков пообіцяв до кінця 2012 року збудувати в Україні сертифіковану біатлонну трасу, адже ми подали попередню заявку на проведення зимової Олімпіади 2022 року. Також приємно було дізнатися, що кошти раціонально використовуються як на головну команду, так і на резерв збірної. Відтак, нинішні студенти ЛДУФК уже завтра можуть стати лідерами дорослої чоловічої збірної. Віриться, що біатлонний бум в Україні лише набирає обертів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: