Найагресивніші спортсмени

05 жовтня 20:52
Переглядів: 213
Агресія

Найагресивніші спортсмени

Дати в ніс колезі - звичайна справа в спорті. Ніхто з хлопців не хоче бути слабаком. Деякі з них, щоб здобути славу справжніх мачо, безстрашно кидаються в бійку з першим-ліпшим недругом. Чимало задирак знаходиться серед успішних спортсменів. Що ж, емоції спортивної боротьби деколи перехлестивают через край. А може, по-справжньому чоловіча справа, яка передбачає жорстке фізичне протистояння, просто не може обійтися без того, щоб хлопці не поштовхалися один з одним? Пропонуємо тобі найагресивніших спортсменів. Може, серед них є твої кумири?

Деррік Роуз Розігруючий баскетбольної команди Chicago Bulls. Ніколи не лізе за словом у кишеню. Для нього не існує авторитетів. Може послати куди подалі. Жодна колотнеча «биків» не обходиться без верткого Дерріка-грубіяна.

Ліонель Мессі Аргентинська зірка «Барселони». Знаменитий форвард вже майже чотири сезони поспіль в середньому забиває гол у кожному матчі своєї команди. На полі «Маленький Лев» завжди діє агресивно, і мало хто може скласти йому конкуренцію в цьому, і не лише на футбольному полі.

Джеймс Харрісон Гравець команди Pittsburgh Steelers (американський футбол). Одного погляду на цього лайнбеккера достатньо, щоб відчути мурашки на спині. Але він іноді посміхається - значить, хтось зробив йому добре.

Дірк Новіцкі Німецький гравець баскетбольної команди НБА Dallas Mavericks. На майданчику його бояться, поза майданчиком з ним намагаються дружити. Загалом, піжон.

Кріс Пронгер Захисник хокейної команди Philadelphia Flyers (НХЛ). Жоден його коментар з приводу дій суперника не обходиться без соковитого матерка. І кулаки його не менш активні.

Майкл Фелпс Видатний американський плавець, єдиний в історії спорту 18-разовий олімпійський чемпіон. Поява його в басейні призводить у трепет всіх його суперників. Можливо, не тільки через спортивних результатів.

Джон Джоунс Американський боєць без правил, чемпіон США з греко-римської боротьби. Щоб вийти на арену проти цього хлопця, одного тільки вміння битися недостатньо. Його удари здатні зрешетити будь-якого, і при цьому він і вухом не поведе.

Менні Пакьяо Філіппінський боксер-професіонал. Виграв вісім титулів, десять світових звань. Його назвали «Бійцем десятиліття 2000-2010». Краще такому під руку не попадатися.

Рей Льюїс Цей гравець американського футболу з Балтімора, здається, зроблений з каменю. У всякому разі, йому, схоже, по силам пробити на бігу цегляну стіну. Готовий сперечатися з ким завгодно, свою точку зору буде відстоювати до кінця, навіть кулаками.

Флойд Мауерс Непереможений американський боксер-професіонал. У звичайному житті усміхнений хлопець. Але варто йому вийти на ринг, і в його очах і руках відчувається щось звіряче.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: