"Найближчим часом у Львові плануємо створити міську Федерацію шашок"

22 грудня 16:12
Переглядів: 244
Default Image

17-18 грудня стартував Відкритий Кубок Федерації львівської області з шашок 64. Турнір проводять у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району міста Львова. Участь у турнірі бере 16 спортсменів, із яких троє майстрів спорту, четверо кандидатів у майстри спорту. Змагання проводить Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за сприяння Львівської обласної Федерації шашок. 

«Метою змагань є популяризація шашок у Львівській області, а також виявлення найкращих спортсменів для участі в чемпіонаті та Кубок України. Змагання проводять в особистому заліку серед чоловіків та юнаків, жінок та дівчат за швейцарською системою у вісім турів. Контроль часу по 45 хвилин кожному на всю партію. Після чотирьох турів лідирує львів’янин, майстер спорту Володимир Позничка (на фото), який набрав сім очок. На одне очко від лідера відстають чотири спортсмени, майстри спорту — Зоряна Анісімова (Новий Розділ), Іван Бутляр (Жовква) та двоє першорозрядників — Володимир Литвин (Трускавець) та Іван Славич (Турка)», — розповів суддя змагань Ігор Степанович Заблоцький.

Нагадаємо, що продовжаться змагання 24-25 грудня у цьому ж приміщенні. Як зазначив Ігор Заблоцький, вікових обмежень для учасників турніру нема. У змаганнях дорослих участь можуть брати й діти. Серед чоловіків можуть грати й жінки. 

«Згідно з положенням, змагання відбуваються у різних номінаціях: серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. На сьогодні Федерацію Львівської області з шашок очолює Іван Миколайович Ільницький. Федерація працює дуже добре. Найближчим часом у Львові ми плануємо створити міську Федерацію шашок, яка могла б популяризувати цей вид спорту на місцях. Останнім часом у шаховій галузі, якщо провести паралель, Верховна Рада України ухвалила дуже гарні постанови щодо розвитку шахів... У принципі, шашки — це більш масовий вид спорту. Гадаю, що у недалекій перспективі у Львові ми зможемо проводити змагання кількістю щонайменше до 200 учасників. Такі можливості у нас є. Тим більше, що є прекрасні школи, в яких можна проводити такі змагання, аби діти змогли прийти, подивитися. Тоді молодь більше буде братися до корисних справ, і ми зможемо, її відвернути від вуличної злочинності», — підсумував Ігор Заблоцький. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: