Найкраще з пневматичної зброї в Україні стріляють Коростильов і Кізима

24 жовтня 15:00
Переглядів: 215
Павло Коростильов
У м.Вінниці 16-20 жовтня 2013р. відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів віком до 20 років. Окрім найсильніших українських молодих стрільців участь у змаганнях взяли гості з Білорусі, Вірменії та Молдови.
 
У стрільбі з пістолета дворазовим чемпіоном України серед юніорів став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов.Павло переміг як у особистій першості, так і в командних змаганнях. Разом з Коростильовим у командній стрільбі відзначились першокурсник Олег Зуб та студент ІІ курсу Роман Неводничий.
 
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) збірна команда Львівщини у складі учня 11 класу училища Ігора Кізими, першокурсника Ігора Павлишина та цьогорічного випускникаВладлена Онопка також не мала собі рівних. Хлопці майже на 50 очків обстріляли луганчан, у яких срібні нагороди. У особистій першості Ігор Кізима поступився Владиславу Щепоткіну з Криму і посів ІІ місце.
 
Бронзову медаль в змаганнях дівчат виборола цьогорічна випускниця ЛУФК Надія Дєньгіна.
 
В змаганнях гвинтівочників Тарас Андрушко (вип. 2012р.) посів 4 місце. Попереду нього вірменські спортсмени Грачик Баваяні Сурен Бурян та Олексій Хабаров з Полтави, причому переможець показав суперрезультат – 599 очків з 600 можливих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: