Найкращі студенти-гирьовики Тернополя - у технічному університеті

29 березня 16:35
Переглядів: 271
гиря

26 березня в спортивному комплексі "Політехнік" відбулися змагання VІІ літньої Універсіади області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з гирьового спорту, повідомили у Тернопільському обласноиму управлінні з фізичного виховання та спорту.

У своїх вагових категоріях чемпіонами ігор стали: студент Тернопільського національного педагогічного університету Роман Порохняк (тренер Сергій Корнієнко), а також студенти Тернопільського національного технічного університету, вихованці Заслуженого тренера України Зеновія Кульчицького: Олександр Ліпчинський, Ігор Сірий, Андрій Капелюх, Іван Тринчук, Микола Чайка та Сергій Сусь.

У загальнокомандному заліку перше та друге місця зайняли команди Тернопільського національного технічного університету тренер-представник Зеновій Кульчицький, третє місце посіли спортсмени Тернопільського національного педагогічного університету тренер Сергій Корнієнко.

Чемпіони та призери нагороджені дипломами, грамотами та медалями Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту та Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: