Назар Вербний: "Розумів, що більше шансів може не бути"

03 червня 10:40
Переглядів: 255
Вербний

У різноманітних підсумках та аналізах сезону, що минув важливу роль в успіхах «Карпат» відводили Назару Вербному. Про його повернення з оренди і суттєві зміни у грі було сказано неодноразово. Попри загалом непомітну роботу на полі, саме дует Вербний-Ербес у більшості матчів заключної частини сезону виконував важливу функцію. Перевага «Карпат» у середині поля розв’язувала руки гравцям атаки і дозволяла «левам» якісно будувати свою гру. 20-річний півзахисник навесні став незамінним гравцем основи «зелено-білих» і отримав хорошу пресу.

– Назаре, як охарактеризуєш цей сезон: він приніс більше позитиву чи негативу?
– Мабуть, його варто розділити на дві умовні частини. Якщо вести мову про період після мого повернення з оренди, то тут однозначно позитивні моменти переважали. Все просто – команда почала більше перемагати, демонструвати змістовний футбол. Про таке приємно згадувати.

– Твоя оренда в «Рух». Після неї ти повернувся в «Карпати» іншою людиною?
– Безперечно, так. Я йшов і розумів, що більше шансів може не бути. Коли я грав у винниківському клубі, то «Карпати» слідкували за моїми виступами і згодом повернули з оренди. «Зелено-білі» дали мені шанс. Добре, що я зміг його використати.

– В чому саме полягали основні зміни?
– Передусім вони стосувалися психологічного плану. Хоча після певного періоду в «Русі» я додав і в ігрових аспектах. Зрештою, попереду багато роботи і всю цю історію сприймаю, як стимул. Щодо «Руху», то можу сказати, що це молода команда з хорошими амбіціями. Тому не боявся туди переходити і не сприймав оренду, як крок вниз. Все, чого я потребував – це ігрова практика, яку я отримав у новій команді. 

– Твоє повернення у рідний клуб співпало з яскравим весняним етапом – «Карпати» вражали успішними серіями і, здавалося, гравці отримують задоволення від того, що роблять на полі. 
– Кожен з нас розумів і знав, що нам відступати нікуди. Якби «Карпати» не покращили результати, то на нас неодмінно чекала б зона перехідних матчів. Жодних секретів, просто ми робили те, що повинні були. Неодноразово казали про карпатівський колектив. Можу лише підтвердити цей факт – команда була єдиним цілим і хлопці допомагали одне одному. В таких умовах приємно і тренуватися, і грати.

– Незважаючи на це, наприкінці сезону були певні моменти, коли могли опуститися руки?
– Звичайно, коли ти знаходишся на дні турнірної таблиці, не береш максимум очок, то настрою це не додає. Однак ніколи не можна опускати руки. Ми вірили в те, що зможемо піднятися вище і фінішувати на рятівних місцях. В другій половині чемпіонату кожен матч був для нас ключовим. Тим більше, що практично до останнього туру все залежало тільки від нас самих і нам не потрібно було покладатися на когось чи слідкувати за паралельними матчами.

– Непростими для «Карпат» були поїздки на Кіровоградщину, де «леви» так і не змогли перемогти.
– Справді виїзні матчі проти «Зірки» та «Олександрії» виходили для нас дуже важкими. Наприклад, в передостанньому турі в Кропивницькому ми створили декілька класних моментів, які нам просто треба було реалізовувати і спокійно завершувати гру. В кожному двобої ми хотіли перемогти і думали лише про позитивний результат. Вважаю, що на нічию грати у жодному разі не можна. 

– Новий сезон – це завжди нові сподівання.
– Як на мене, то зараз занадто рано прогнозувати щось. Просто потрібно виходити на поле і грати в красивий футбол. Тоді і результати прийдуть, і «Україна» заповнюватиметься набагато більше, ніж у минулому сезоні. 

– Зараз футболісти «Карпат» перебувають у відпустці. У тебе є якісь особливі плани?
– Більшість часу проведу вдома. Можливо, на декілька днів виїду за місто на базу відпочинку. Ось і вся моя відпустка (посміхається).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: