Не фартова «Донбас-Арена», Або як "гальські півні" Україну "заклювали"

07 червня 00:06
Переглядів: 352
Default Image

Для збірної України донецький красень-стадіон вже вкотре стає не фартовим. Знову наша національна дружина не може здобути перемогу. Цього разу суперник у «синьо-жовтих» надсерйозний – збірна Франції. На гру проти збірної України головний тренер «трикольорових» Лоран Блан виставив не основний склад. Зі стартових хвилин не надто заповнена «Донбас-Арена» не побачила у складі «гальських півнів» зірок калібру Бензема, Рібері, Малуда та Санья. Натомість склад Франції пістрів новими обличчями.

Описувати події першого тайму не буду. Адже моментів небезпечних з великою натяжкою на дві команди було створено два. Перший – це дальній постріл з-за меж штрафного майданчика Олега Гусєва. Другий – відповідь на доданих хвилинах, удар у виконанні Гамейро. Загалом у першому таймі точилася рівна гра.

Старт другої 45-тихвилинки був за командою Олега Блохіна. Суперпотужний постріл нашого капітана Анатолія Тимощука примусив шаленіти вболівальників збірної України. З таким ходом подій Лоран Блан аж ніяк не захотів миритися і випустив своїх лідерів – Абідаля, Рібері, Бензема та Малуда. З їх появою в обороні збірної України діри виникали немов рифи, на які сідає корабель на мілині. Україну немов би підмінили. У підсумки французи не лише зрівняли рахунок, зробив це гравець «Лор’яна» Кевін Гамейро, але й вчинили повний розгром. А трапився цей провал наприкінці гри, коли наша команда втомилася, втратила концентрацію, чим миттєво скористалися молоді «галльські півні». З 86-ї по 90-ту хвилину м’яч у воротах Андрія П’ятова побував ще тричі (Мартен Марвін, Юнес Кабуль та зхнову Мартен Марвін) встановили остаточний рахунок – 1:4.

Як бачимо перший топ-суперник команди,  Блохіну не підкорився. Це вам не Узбекистан. А, можливо, просто фактор напівпорожніх трибун та «фарт» стадіону «Донбасс-арени» для збірної України теж відігрлаи свою негативну роль? Хто зна? Як би там не було, а щоб виправляти ГРУ національної команди нашої держави перед домашнім Євро-2012 залишається ще рік. 

«УКРАЇНА» - «Франція» - 1:4
Голи:
Анатолій Тимощук, 53 - Гамейро Кевін, 57, Мартен Марвін, 86, Юнес Кабуль, 88, Мартен Марвін, 90

«УКРАЇНА»: Андрій П’ятов, В’ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, (Євген Хачеріді, '32), Микола Іщенко, Анатолій Тимощук, Василь Кобін, Олег Гусєв, (Ігор Я. Худоб’як, '73), Руслан Ротань, Андрій Воронін, (Артем Мілевський, '59), Сергій Назаренко, (Денис Кожанов, '61), Марко Девіч, (Євген Селезньов, '68)
«Франція»: Матюїді Блез, (Діаби Абу, '77), Кабайє Йохан, (Мартен Марвін, '76), МВілла Ян, Менез Жеремі, (Рібері Франк, '63), Гамейро Кевін, (Бензема Карім, '64), Ремі Лоїк, (Малуда Флоран, '62)

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: