Не стало Андрія Усмановича Карімова

18 червня 22:46
Переглядів: 333
Карімов

Сьогодні над ранком після важкої і тривалої хвороби спочив у Бозі на 74-му році життя Андрій Карімов. Прикро, а можливо це і символічно, що серце Усмановича зупинилося саме у День батька.

До Львова Андрій прибув з Ленінграду у славний для армійського клубу 1965-й рік. Саме тоді тренер Шапошкиков збудував команду чемпіона, а захисник Карімов, вписавшись у новий колектив, став надійною опорою і відіграв 28 матчів першості класу «Б».

Він був учасником сотень футбольно-хокейних баталій. М’яча копав у майці львівського СКА і «Сільмашу», а за шайбою ганявся у світері «Динамо», а ще він був тренером команд СКА «Карпати» і «Карпати».

Витривалий, думаючий та корисний для команди футболіст. Для нього, до певної міри, не існувало у спорті таємниць, але щоб ще краще зрозуміти суть фізичної культури він вступив до Львівського інфізу. Навчання успішно завершив 1976 року.

Його любов і турбота до справ спорту не мали меж. Був наполегливим і вимогливим наставником, який з батьківською чуйністю ставився до своїх вихованців. Не час зараз усіх називати, але багато, хто часто телефонували Тренеру та навідувались в гості. Це найцінніша подяка для Людини, яка дала своїм учням путівку у спортивний світ.

Він постійно леліяв думки про те аби львівський футбол вирвався із задвірків, а став провідним в Україні, а команда «Карпати» радувала львів’ян перемогами, а футболісти видовищною грою.

Тим часом в його тілі завелася недуга, яка поступова і остаточно зламала такий сильний та, здавалося, відпорний на все організм.

Відійшла у світ вічного спочинку Людина-джентельмен, що в найтяжчих часах для команд, з якими працював, не зневірювалася, а з гідністю приймала виклик долі. Зразковий сім’янин. Громадянин з кришталево-чесним характером і загальною добротою, яких серед нас не так багато. Карімов вніс багато власної енергії, а також сил, щоденних турбот і трудів та потратив чимало нервів у зміцнення підмурівку львівського спорту.

Вічная пам'ять Батькові, Другу та Наставнику!

PS. Тіло покійного для прощання буде виставлене в каплиці храму Успення Пресвятої Богородиці по вулиці Максимовича, 2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: