Не встояли перед легендарним Севастополем

01 вересня 00:46
Переглядів: 281
карпати-севас

ПФК «Севастополь» - «Карпати» 1:0 (0:0) 31 серпня. м. Севастополь. Стадіон СК «Севастополь». 5.000 глядачів

 Арбітр – Віталій Годулян (Одеса).

ПФК «Севастополь»: Чуваєв, Новак, Симоненко, Федорів, Неплях (Караваєв, 57), Ярошенко (Дуляй, 46), Кожанов (Караваєв, 76), Фарлей, Карноза, Лєвандовскі, Кузнецов (Будковський, 61).

«Карпати»: Ільющенков, Пластун, Балажіц, Пашаєв, Тищенко (Бартуловіч, 57), Голодюк, Федорчук (Гладкий, 82), Страшкевич (Мартинюк, 73), Костевич, Васін, Зеньов.

Першими до слів наставників прислухались футболісти міста-героя. На вітрі атаки володарювали Кожанов, Карноза, Фарлей і Ярошенко. Гості, відчувши небезпеку, старалися усіма силами відтіснити суперника подалі від своїх воріт. Голодюк отримав хорошу нагоду на виконання штрафного удару, однак м’яч розминувся з воротами.

На 12-й хвилині в обороні допустився помилки Фарлей, викотив м’яча прямо на ногу Федорчука, Валерій «врізав», але невлучно. Через хвилину атака-відповідь господарів. Ярошенко, мов на тренуванні, перекинув м’яча через голови львівських захисників просто на Фарлея. Бразилець на ходу обіграв ще Пластуна і, здавалося, голу не минути. Проте м’яч опинився в руках воротаря. Гравці Севастополя поступово нарощували міць своїх атак. Проте молодій команді ще непросто витримувати заданий самою ж швидкий ритм гри. Карноза завдав небезпечного удару. М’яч вдарившись об поперечину потрапив на лінію воріт і …викотився в поле. Господарі наводили на карпатських майстрів жах по всьому полі. Однак їхня ігрова перевага не набирала логічного завершення. Карноза і Фарлей з легкістю обігравали по кілька суперників, а публіка аплодувала і очікувала на результативний удар. На 38-й хвилині м’яч після удару Ярошенка потряс стійку воріт і не засмутив карпатців.

У карпатців і з Гладким в атаці не завжди справи ладились, а тут тренер залишив єдиного форварда в …запасі. Ось вам панове ще одне ноу-хау від Севидова. Несподіванка, але приємна для суперника. Проте фініш таки виявився за гравцями у зелених майках. На удар Зеньова встигли зреагувати захисники, які перевели м’яча на кутовий. Після перерви суперники обмінявшись гострими моментами перейшли да контрнаступу. Розв’язка наступила на 52-й хвилині, коли Карноза відпасував м’яча на Дуляя, Іґор в одну мить переправив шкіряну кулю в центр на Фарлея. Бразилець, що називається пробив з …дуру. І це не зважаючи, що до воріт було якихось три десятки метрів. Цього разу ні Ільющенкова, ні «Карпат» не виручили стійки і поперечина. М’яч у протирку зі стійкою шмигнув у сітку. 1:0 попереду гості. «Карпатам» доводиться відіграватись, але, як виявилось, що ця команда не спроможна на подібний геройський вчинок. Кінцівка матчу перетворилась у своєрідну битву за Севастополь, у якій господарі втримали висоту до фінального свистка.

«Карпати» отримали черговий болючий удар, на який не змогли дати належної відсічі. Шкода…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: