"Неподобство, що "Карпати" так програли в одні ворота"

09 квітня 00:55
Переглядів: 157
венглинський

Журналіст підбив підсумки двадцять третього туру української Прем'єр-ліги разом з екс-форвардом «Динамо», «Дніпра», «Чорноморця» та національної збірної України, а також відомим футбольним експертом Олегом Венглинським.

«Металург» Донецьк - «Карпати»

- Для мене цей результат не став несподіваним. Спочатку команда після приходу Костова стрепенулася, але зараз все повертається на круги своя. Неподобство, що «Карпати» так програли в одні ворота. Мені здається проблема в тому, що «львів'яни трохи відійшли від колишніх« Карпат ». У колишніх «Карпат» завжди був свій почерк, самобутній і бійцівський. Зараз же від тих «Карпат» нічого не залишилося і не знаю навіть, у що вони грають. Думаю, поки не зроблять реверс на 360 градусів і не згадають все те хороше, нічого не буде. Запрошують останнім часом іноземців, але невже там немає тренерів, які вболівають за свою команду і край? Чому їм не дати шанс себе проявити?

До недавно «Металургу» не щастило, і команда не могла набрати очки. Зараз же починають набирати хід і видно, що команда додає. В останніх турах «Металург» дуже серйозно побореться за зону Ліги Європи.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: