Непрофільні види: ІІ юнацькі Олімпійські ігри: другий змагальний день

20 серпня 18:26
Переглядів: 248
ІІ юнацькі Олімпійські ігри
ІІ змагальний день юнацької олімпіади у Нанкіні пройшов під знаком перемоги учня Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова (на фото). Як відомо, Павло не тільки здобув золоту медаль, а й на 0,6 очка покращив юніорський рекорд світу (фінальна серія), який належав йому ж. З перемогою Павлаособисто привітали Президент Міжнародного олімпійського комітетуТомас Бах та Президент Міжнародної федерації спортивної стрільби (ISSFОлігаріо Вазкез Ранья.

Лише 0,05сек. не дотягнула до «бронзи» учениця Харківського ДВУФК №1 Анастасія Малявіна у плаванні брасом на 50м. Киянка Інна Бровко посіла 8 місце у фехтуванні на шпагах, а учениця Донецького УОР Анжеліка Тетерич – 10е у індивідуальній велогонці на час. У 1/4 фіналу вибула із змагань дзюдоїста Людмила Дроздова (в/к до 63кг), поступившись румунці Стефанії ДобреЛюдмила родом з Одеси.
Фаворитами другого дня стали угорські атлети, які вибороли відразу чотири золоті нагороди, дві з них у плаванні. Три перших місця у росіян: два у плаванні та одне у дзюдо. По два «золота» у італійців і збірної Китайського Тайпею. Дещо пригальмували господарі, в активі яких лише 1 перше місце – у комбінованій плавальній естафеті 4х100м.

Після двох днів змагань у медальному заліку продовжують лідирувати китайські спортсмени, на рахунку яких 10 нагород, в тому числі 4 золотих. За ними йдуть росіяни – 7 відзнак, 4 золотих. На третє місце вийшли угорці – 6, 4 золотих. 3и золоті медалі на рахунку представників Китайського Тампею. Українці з двома чемпіонськими титулами ділять подальші місця разом з Італією, США, Таїландом та Японією.

Підготував Степан Родак.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: