Незважаючи на поразку від львів’янки Синишин, місце в олімпійській збірній отримала донеччанка Лазарєва

05 липня 16:12
Переглядів: 303
synyshyn

4 липня офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України оприлюднив склад жіночої команди на Олімпіаду-2012.

 Тренерська рада комітету жіночої боротьби назвала учасниць Олімпіади 2012.

 48 кг

 Ірина Мерлені (Київ)

 55 кг

 Тетяна Лазарєва (Донецьк)

 63 кг

 Юлія Остапчук (Волинська-Львівська)

 72 кг

 Катерина Бурмістрова (Суми)

Коментар журналіста Михайла Романяка:

Коротко про ситуацію з вибором тренерської ради учасниці Олімпіади-2012 у вазі до 55 кг. Аби не виникало підозр у необ’єктивності чи підтасовуванні фактів, надамо слово лише офіційним заявам наставників збірної України на сайті Асоціації спортивної боротьби України, президентом якої є народний депутат України від Партії регіонів Ельбрус Тедеєв. Отож, лише хроніка подій і цитати:

 1.Володимир Євонов: «Не сумнівався, що буде чотири ліцензії»

 17.05.2012 | Олександра Васильчук

 Головний тренер жіночої збірної розповів про підготовку до Олімпіади і перших номерах збірної:

 «…- У всіх категоріях все зрозуміло, окрім 55 кг. Чому на КС їде саме Ірина Гусяк?

 - У категоріях 48, 63 і 72 кг на Олімпіаду їдуть ті спортсменки які завоювали ліцензії. Не вирішеним залишається питання тільки у вазі 55 кг. Тетяна Лазарева виборола ліцензію, вона багаторазова призерка Світу, в той же час Наталія Синишин також знову стала чемпіонкою Європи. На Кубок світу ми могли б привезти тільки одну борчиню. Тому вони в ці ж дати, 26-27 травня їдуть на Гран-Прі Німеччини, що б з'ясувати стосунки між собою. Подивимося, хто в якій формі зараз, хто як витримає навантаження, адже це ще й психологічне навантаження велике. А до Японії ми веземо спробувати, чемпіонку України Ірину Гусяк…».

http://ukrwrestling.com/news/3259/

 Від автора: у змаганнях на Гран-прі Німеччини українки участі не брали. Відтак, контрольна сутичка між Наталією Синишин та Тетяною Лазарєвою на змаганнях була відкладена на пізніше.

 2.Едуард Носадчій: «Протягом місяця буде названий склад команди на Олімпіаду»

 19.06.2012 | Олександра Васильчук

 Державний тренер назвав склад на Open Poland і озвучив перспективи:

 «…- Часу до Олімпіади залишилося не багато, а питання, хто буде представляти Україну у ваговій категорії 55 кг серед жінок, в Лондоні залишається відкритим. Вже відомо на якому турнірі зустрінуться головні претендентки на поїздку?

 - На цьому тижні в Польщі відбудеться міжнародний турнір відкритий Кубок Польщі з жіночої боротьби, в якому візьме участь і збірна команда України. У четвер збірна вилітає до Варшави. У категорії 55 кг Україну представлятимуть відразу дві спортсменки - діюча чемпіонка Європи, представниця Львівської області Наталія Синишин та Тетяна Лазарева з Донецька, яка завоювала олімпійську ліцензію, і стала бронзовою призеркою Чемпіонату Світу в Стамбулі. За результатами польського турніру стане відомо, хто з них завоював право на участь в Олімпіаді. В інших вагах поки без змін. Протягом місяця тренерська рада озвучить офіційний список олімпійської команди…».

http://ukrwrestling.com/news/3341/

 3. Треті на Кубку Польщі

 25.06.2012 | Олександра Васильчук

 П’ять  медалей привезли українські дівчата з відкритого Кубку Польші

 «На вихідних в містечку Рацибуж відбувся традиційний відкритий Кубок Польщі. Нагадаємо, що вітчизняні борчині, які здобули олімпійські ліцензії не брали участі у цих змаганнях. Виключенням стала лише Тетяна Лазарєва, володарка ліцензії у вазі 55 кг, яка мала на цих змаганнях зустрітись з діючою чемпіонкою Європи Наталкою Синишин, їхня зустріч стала одним з етапів відбору до Олімпіади. Українська команда не була представлена на цьому турнірі у найлегшій та найважчій вагових категоріях, проте в деяких вагах боролось одразу двоє наших борчинь».

 «Зараз  команда цілеспрямовано готується до Олімпіади, тому результат польського турніру  –  цілком прийнятний. До Рацибужу поїхав другий склад збірної. Ми хотіли продивитися дівчат-претенденток на поїздку на Чемпіонат Світу. Але напередодні світової першості вони ще виступатимуть на турнірі Нікіфорова в Донецьку, за результатами якого вже і буде сформований склад на поїздку до Канади.» - прокоментував результати турніру головний тренер жіночої збірної Володимир Євонов.

 55 кг

 У вазі, де мала статися важлива зустріч двох титулованих українок, виявилося найбільше учасниць. Але потрапивши в одну підгрупу Тетяна та Наталя зустрілись вже у півфіналі. Донецька борчиня Тетяна Лазарєва з явною перевагою здолала у кваліфікаційному раунді полячку Ганну Звіридовську. А сутичка з львів'янкою Синишин вийшла рівною, де долю перемоги визначив жереб.

 Тож питання, хто ж представлятиме Україну в Лондоні в категорії  55 кг наразі залишається відкритим. У тренерської ради є ще два тижні, аби назвати остаточний склад на Ігри чотириріччя».

http://ukrwrestling.com/news/3356/

 Від автора: Як бачимо, ситуація з вибором тренерської ради у вазі до 55 кг вийшла доволі неоднозначною. Бо одна справа пообіцяти, що саме переможець сутички цих обох безперечно талановитих борчинь поїде на Олімпіаду, а інша справа – підтвердити це ділом…  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: