Нічия "Руху" і "Металіста 1925"

06 жовтня 21:32
Переглядів: 286
рух

Краще дебют вдався господарям, які створили кілька небезпечних ситуацій біля воріт харків'ян завдяки довгим вертикальним передачам. Це вже данина стилю, який намагається прищепити колективу з Винників новий головний тренер Юрій Вірт. Все ж при Кікоті "Рух" більше Катав м'яч поперек, але відчував серйозні проблеми з проникненням в штрафну.

Правда забити, причому швидкий м'яч, вдалося "Металісту 1925". Один із нечисленних підходів до чужих воріт підопічних Олександра Горяїнова закінчився кутовим і після оного Поспєлов невідпорно пробив головою. Це вже не перший м'яч захисника харківської команди, який регулярно підключається на стандарти.

Після перерви гра не сильно змінилася. М'ячем все так само більше володіли господарі, але гості, що грали за рахунком, грамотно оборонялися і практично не допускали небезпеки біля воріт Каневцева. Де ж зусиль захисників не вистачало, виручав воротар. Правда після удару Андрія Ременюка навіть він не зміг нічого вдіяти, м'яч по красивій дузі полетів на дальню штангу і від неї опинився в сітці.

Кінцівка зустрічі практично не подарувала небезпечних моментів. Було помітно більше прагнення перемогти у підопічних Юрія Вірта, але продовжити безпрограшну серію до чотирьох зустрічей — це все, чого їм вдалося досягти. Хоча Борис Баранець зі штрафного міг принести господарям перемогу, але м'яч пройшов трохи осторонь від хрестовини. За хвилину його брат Григорій запустив м'яч у небеса зі зручної позиції перед воротами. Повеселив публіку і новий головний тренер "Руху", який отримав вилучення на трибуни за різку незгоду з рішенням арбітра не призначати пенальті у ворота "Металіста 1925".

Рух — Металіст 1925 1:1 (0:1)
Голи: 
Ременюк (72) — Поспєлов (10)
Рух: Ільющенков, Заставний, Дуць, Лобай (Никитюк 57), Бусько, Копина (Чепелюк 83), Брікнер (Баранець Г. 68), Ременюк, Русин, Козак (Баранець Б. 76), Загорулько (Батальський 62) 
Металіст 1925: Каневцев, Жук, Давидов (Сула 64), Синиця (Стороженко 90+4), Мельничук (Ємельянов 38), Терзі (Дегтяренко 81), Романов (Фернандо 71), Калюжний, Ралюченко, Жданов, Поспєлов.
Попередження: Козак (35); Лобай (45); Копина (69)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: