Ніколай Костов: "Я вірю в свою команду"

25 лютого 00:13
Переглядів: 313
Карпати

Головний тренер «Карпат» Ніколай Костов по завершенні товариської гри з ФК «тернопіль» відповів на питання Інформаційного центру клубу.

– Тренере, наскільки важко було сьогодні налаштувати команду на гру? Все ж суперник представляє лише Другу лігу, тобто значно нижчий за класом.

– Я вважаю, що всі гравці досить серйозно віднеслися до матчу. Звичайно, ми їх налаштовували на гру. До того ж це наш перший матч в Україні після повернення зі зборів в Туреччини. Також нам вперше довелося грати за подібних погодних умов – все ж у Львові значно холодніше, ніж було в Анталії.

– Як вам нинішній суперник?

– Це команда Другої ліги, зрозуміло, що вона слабша, ніж ми. Але я вважаю, що вони досить грамотно діяли при обороні власних воріт. Не бракувало їм і самовідданості та бажання зіграти гідно. Але й ми сьогодні багато атакували і в нас були дуже непогані відрізки гри. Тому «Тернополю» було важко.

– На останньому зборі «карпати» не виграли жодного матчу. З огляду на це, наскільки важливо було сьогодні виграти в психологічному плані, аби перемога повернула вашим гравцям впевненість у власних силах?

– Я не розумію чому така серйозна увага надається результатам товариських матчів, коли команда готується до сезону. Я вже три а може й чотири рази говорив, що результати спарингів важливі лише для настрою гравців у тренувальному процесі і більше ні для чого іншого. Ще раз наголошую, що тільки результати офіційних матчів дадуть відповідь на питання, наскільки добре ми підготувалися до сезону. Зимова підготовка – це фундамент не лише на весняну частину поточного чемпіонату, а й на весь рік, аж до наступної зими. Я вважаю, що наші хлопці непогано підготовлені і очікую відповідно хороших результатів у офіційних іграх. Я вірю в свою команду, я вірю в своїх гравців.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: