Нова і дорога "Арена Львів" перетворюється на руїну

13 березня 09:50
Переглядів: 281
Арена Львів

Майбутнє стадіону Арена Львів досі під питання. У Львівській облраді вирішили створити робочу групу, яка має знайти спосіб витягнути стадіон з боргової ями і нарешті офіційно здати його в експлуатацію. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

За словами Гірняка, сьогодні, 12 березня, на Арені Львів відбулася чергова нарада. Окреслили проблеми: «Маємо відразу дві слабких ланки у питанні майбутнього цього об’єкта: борги і не здана в експлуатацію 2-га черга будівництва. Звідси – неможливість ефективно використовувати Арену. Відсутність постійного клубу також суттєво впливає в мінус, тому слід негайно налагоджувати співпрацю у цьому напрямку». 

Володимир Гірняк наголосив: «Стадіон новий, а вже помітні сліди руйнування та занепаду, тому є велике питання до якості виконаних робіт і тут необхідний відповідний аудит. Я нагадаю, що сюди було вкладено дуже велику суму».

Відтак, під час наради вирішили у стислі терміни створити робочу групу, яка знайде вихід із боргової ями та механізм здачі в експлуатацію 2-ї черги. 

«На часі також – проведення відповідної фінансово-будівельної перевірки, яка дасть нам актуальні дані, що потрібно зробити і скільки вкласти, аби Арена Львів, нарешті, запрацювала на повну потужність і стала приносити доходи. Зі свого боку Львівська обласна рада готова і надалі активно брати участь в процесі», - зазначив заступник голови ЛОР.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: