Нові здобутки тернопільських велосипедистів

28 жовтня 18:06
Переглядів: 206
Тарас Шевчук

Місто Іллічівськ, що на Одещині, нещодавно приймав ряд велосипедних змагань. Відкрили їх Кубок України в парній гонці серед чоловіків і жінок та Чемпіонат України в індивідуальній гонці вгору серед всіх вікових категорій. Серед тернополян, які взяли участь у цих змаганнях, у Кубку України в парах Тарас Шевчук (на фото) і Владислав Щербань були шостими. За словами тренера спортсменів Володимира Павелка, це досить хороший результат, оскільки за віковою категорією вони є юніорами, а змагалися серед «еліти». Ще один тернополянин Іван Хомів в парі з рівненським спортсменом  був десятим. Шосте місце посів Тарас Шевчук і гонці вгору серед юніорів.

Продовжив перегони в Іллічівську чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе. Юніорська команда, в складі якої виступали Тарас Шевчук і Владислав Щербань разом зі спортсменами з Рівного, Харкова, Черкас, за підсумками чотирьох етапів і прологу зайняла друге місце. Відтак, тернополяни стали срібними призерами чемпіонату України серед дорослих у багатоденній гонці. Як стверджує Володимир Павелко, такий виступ – це дуже достойний і престижний результат.

Додамо, що Тарас Шевчук, Владислав Щербань та Іван Хомів – усі майстри спорту, є вихованцями велосипедної бази «Золоті колеса», представляють обласну ШВСМ (тренери Володлимир Павелко та Роман Зеньо). Тарас Шевчук – студент ТНЕУ, Владислав Щербань навчається у Технічному коледжі ТНТУ імені І.Пулюя, а Іван Хомів – у Рівненському гуманітарному університеті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: