Новорічний чемпіонат із легкої атлетики відбувся в Івано-Франківську

30 грудня 09:27
Переглядів: 192
Легка атлетика

Новорічний чемпіонат області з легкої атлетики відбувся в Івано-Франківську. У ньому взяли участь 12 команд. Це збірні міст і районів Прикарпаття, а також навчальних закладів і фізкультурно-спортивних товариств. Загалом на старти вийшли 2 сотні спортсменів. Чемпіонські звання виборювали у 12 видах. Це, зокрема, стрибки у висоту, спортивна ходьба, біг на короткі дистанції та штовхання ядра. У такий спосіб під завісу року організатори підсумували спортивні здобутки місцевих легкоатлетів.

У турнірі брала участь іванофранківчанка Галина Облещук. Вона - майстер спорту міжнародного класу із штовхання ядра. За своє життя пройшла шлях від гімнастики до метальниця спису. Щоправда, більше до снаги далося дівчині штовхання ядра. Каже, цей спорт - для сильних духом людей.

Підтримували юних спортсменів на турнірі олімпійські чемпіони. Призерка Лондонської Олімпіади Христина Стуй переконана, проводити подібні змагання необхідно частіше.

Новорічний підсумковий турнір з легкої атлетики назвав нових чемпіонів. Вони візьмуть участь в офіційній зимовій Спартакіаді для дорослих та юніорів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: