Новий тренер збірної України. Роздуми вболівальника

10 жовтня 23:13
Переглядів: 664
Україна

Вперше я побачив гру збірної України в матчі проти Росія в Москві (1:1) і відтоді регулярно слідкував за її виступами.Завжди був оптимістом і вірив в те що ми переможемо і чогось там досягнемо. Мене не особливо хвилювало хто очолює збірну, головне результат.

Зараз теж немає значення хто тренер –"динамівський" чи іноземець, головне щоб команда грала і вигравала. Такі думки були до Євро 2012. До того збірна не показувала цікавого футболу, так результат був, але не футбол. Навіть команда 2006 року не показала хорошого і цікавого футболу. Але на Євро був хороший футбол і в матчі з Англією був хороший футбол.

Вболівальники ідуть на стадіон, сидять перед телевізором не тільки для того щоб побачити перемогу, вони хочуть отримати задоволення від гри нашої Збірної. І саме зараз и почали отримувати це саме задоволення. Але ризикуємо його втратити вже в наступному матчі з Молдовою. Враховуючи всі перетрубації в команді не здивуюсь якщо на поле знову вийде прагматична команда, яка буде битись за результат і ніякого змістовного футболу.Тому новим тренером має стати людина при якій команда гратиме в якісний футбол.

Зараз найчастіше лунають імена Заварова і Ліппі. Ліппі прекрасний тренер, але він не зможе зробити зі збірної хорошу команду. Він не знає ні ментальності, ні гравців, ні мови. Здавалось би банальні відмовки всі надіються що ефект з іноземцем буде такий же як і в Росії.

Коли збірну Росії очолив Гус Хідінг вона була "ніяка". Його прихід спричинив емоційне піднесення і команда дала результат. В нас теж саме було під час першого приходу Блохіна. Говорити що росіяни демонстрували результат при Діку Адвокату і Фабіо Капело. Але скажіть мені кого із серйозних суперників переграли росіяни, правильно нікого. Так що Ліппі не зможе завести наших футболістів і йому не треба міняти гри команди з "ніякої" на прийнятну, а зберегти і розвинути ту що є. Тому прихід Марчело Ліппі позитивного результату не дасть.

Олександр Заваров зараз найприйнятніша кандидатура. Головним його плюсом є вміння працювати з молодими гравцями. Саме він зробив з Євгена Селезньова одного з кращих форвардів України останніх років.

Хотілося б щоб до штабу Заварова ввійшов Сергій Ковалець, який вміє швидко і якісно налагодити гру, а його команди завжди демонстрували якісний футбол(так його команди не давали великого результату, але з тими гравцями що були команди Ковальця і так скакали вище голови). Саме цей тандем зможе зробити команду яка показуватиме якісний футбол і давати результат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: