"Нива" боргує футболісту 140 тисяч?

07 січня 20:24
Переглядів: 257
нива

Попри останні заяви президента ФК «Нива» Автанділа Мдінарадзе про стабілізацію фінансового становища у клубі, виявляється не все у футбольному господарству команди з Тернополя гаразд. «Номер один» отримала документ згідно з яким, екс-півзахисникові команди Ігорю Малишу тернопільський клуб завинив, за інформацією самого футболіста, цілих 140 тисяч гривень.

Футболіст стверджує, що мав укладений з ФК «Нива» трудовий договір з 1 липня 2013 року до 1 липня 2014 року. Згідно з контрактом, заробітна плата футболіста становила 20 тис. грн. на місяць.

– На момент звільнення, за моїми підрахунками, заборгованість по заробітній платі становила 140 тис. грн., в т.ч. заробітна плата за жовтень, листопада, грудень 2013 року, січень, лютий 2014 року, 50% зарплати за березень та квітень 2014 року, а також заробітна плата за травень та червень 2014 року, – йдеться в заяві яку Ігор Малиш надіслав ФК «Нива».

Футболіст просить клуб розрахуватися з ним, в іншому разі буде змушений звернутися в Палату вирішення спорів ФФУ і вимагати, окрім виплати зароблених грошей, також суму компенсації за затримку остаточного розрахунку при звільненні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: