«Нива» - «Кристал» - 3:2

02 жовтня 21:50
Переглядів: 174
300х300

«Нива» 3:2 «Кристал»

тернопільська Нива у напруженому матчі здолала херсонський Кристал. 

Матч 11 туру між Нивою та Кристалом став справжнім святом футболу. В ньому було все: борьба, комбінації, напруга, а головне голи.

Глядачі, що відвідали матч побачили пять голів на різний смак. Перший небезпечний момент на 5-й хв. матчу створив, колись грізний, форрвард господарі Тарас Кабанов, вийшовши на зручну позицію пробив у сітку з зовнішньї сторони. зразужна 7-й хв. матчу оборонці дозволили пробити по воротах з лінії воротарського майданчика херсонця Валерію Гайдаржі - мяч пройшов поруч зі стійкою. Наступна атака тернопілян закінчилась голом, удар Маткевича  суперник заблокував, однак одразу атака пішла другим темпом, яку ударом головою реалізував Олександр Антонюк (1:0).

Але гравці Кристала не знітились і зразуж провели пару небезпечних атак, одна з яких закінчилась голом. Після кутового зрівняв рахунок у матчі дещо несподіваним ударом коліном екс-гравець Ниви" Дмитро Кривий. Через три хвилини Кабанов вивів на побачення з кіпером суперника Сергія Кушку і той катнув мяча під воротарем (2:1).

Команди не збирались заспокоюватись, а все більше нарощували темп атак. Гра проходила без середини поля. практично кожна атака могла закінчуватись голом. Вдалось це зробити гравцям Кристалу. Неузгодженість між захисником та воротарем призвела до того, що Дмитро Кривий закотив мяча у ворота "Ниви" (2:2).

 З перших хвилин другого таму на полі, в складі Ниви, появився Лакуста і першим дотиком до мяча переграв захисника, адругим -- поцілив у нижній кут воріт (3:2). Тепер гра завязалась у центрі поля, розпочалась справжня чоловіча бородьба. Заміни які зробили тенери результату не дали. хоча наостаніх хвилинах гравці Кристалу подавали два небезпечні утові і могли зрівняти рахунок.

Цікаво те, що арбітром матчу була жінка, напевно тому гравці повожились по джентельменськи і було показано тільки три жовті картки.  

Непреємний осад залишили вболівальники, пятьох з яких вивил за межі стадіону ще до початку гри, а під кінець першого тайму фанати Ниви запалили димові шашки. 

 

Нива": Новак, Данищук, Гребдинський, Лазорик, Яневич, Швець(Османов,63), Войтович(Листопад,53), Маткевич(Януш,58), Антонюк, Кабанов, Кушка(Лакуста,46). 

 Заміна "Нива": Мазур, Шляховий, Рябцев.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: