"Нива" підписала новий контракт з колишнім капітаном команди

05 липня 22:23
Переглядів: 502
Гребинський

Футбольний клуб Нива продовжив трудовий договір з Ігорем Гребинським. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

Нагадаємо, на початку сезону-2012/13 Ігор Гребинський був капітаном Ниви та її основним гравцем. З часом капітанську пов'язку він передав своєму другові Миколі Лазорику, а на весні втратив місце в основному складі. Тренери на перших порах були в роздумах: залишати чи ні Гребинського в команді? Шальки терезів схилилися на бік першого варіанту: Ігор Гребинський залишається в Ниві.

— Незважаючи на те, що Гребинський у весняній частині сезону втратив місце в основному складі, він був серед тих футболістів, на якого у разі необхідності можна було покластися. Він виправдовував сподівання. До того ж, Ігор може закрити позицію як правого захисника, так і півзахисника, а ще зумів навесні відзначитися кількома важливими забитими голами. У підготовчий період Гребинський викладається на тренуваннях та в контрольних матчах, тим самим доводячи, що він потрібен команді, — зазначив Ігор Яворський.

Зазначимо, що Ігор Гребинський продовжив контракт з ФК Нива на один рік — до 1 липня 2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: