"Нива": Позиція нашого клубу є чіткою

10 травня 09:34
Переглядів: 145
нива

Чергова заява ФК "Нива" Тернопіль: 

"Ми втомилися мовчки спостерігати за тим, як безлад в українському футболі набирає все нових і нових обертів.

Щоразу скандальні матчі забуваються, а горе-арбітри продовжують свою кар'єру і, відсидівши один-два матчі без призначень, продовжують свою справу. Випадок у матчі "Нива" – "Агробізнес" не був поодиноким, але він став приводом до такого кардинального рішення. Немає сенсу розвивати команду, вкладати кошти, а потім дивитися, як арбітри одним своїм рішенням зводять все до нуля. Для чого це? Ми не хочемо брати участі у таких змаганнях, де результат вирішують купюри, а не майстерність та підготовка футболістів. Наша команда пройшла нелегкий шлях від чемпіонату області та аматорської ліги – до участі у професійній Другій лізі. Витрачено чимало сил, коштів та праці. Клуб отримав свою тренувальну базу, два тренувальні поля з автоматичним поливом. Ми прийняли у свою структуру дитячо-юнацький клуб у якому займаються майже 300 дітей. А у наступному сезоні клуб ставив завдання підвищення у класі та виходу до Першої ліги.

Останнім часом ми неодноразово бачимо, що відбувається з суддівством в Першій та Другій лігах. Особливо це проявляється, коли наближається кінець чемпіонату. Кожен тур супроводжується суддівськими скандалами. Це вже стало нормою. Всі про це говорять, всі про це знають, але жодних намірів для виправлення цього не роблять. На нашу думку, якби усі клуби дійсно об'єдналися і висловили свою чітку позицію, то, можливо, це б дало поштовх до змін. Але якщо ми будемо й далі миритися з цим, опустивши голову спостерігати, як наші команди "вбивають" на футбольному полі, то це продовжиться.

Тому нами прийнято рішення не їхати на найближчий календарний матч у Хмельницький та розпустити команду доки ми не побачимо кардинальних кроків від Федерації футболу України, щодо наведення порядку у суддівському корпусі.

Ми маємо інформацію, що арбітр Андрій Холявко от от мав би отримати призначення на матч Першої ліги. Тобто за ось такі "чудеса" на футбольному полі, арбітри в Україні йдуть на підвищення та отримують похвалу. Приклади безнаказаності — ось, що спонукає їх до нових корупційних схем. Так було і є, але ми хочемо вірити, що так не буде!

Наша порада керівництву ФФУ, що український футбол потрібно негайно рятувати. А зробити це можна лише тоді, коли футбольні корупціонери сядуть за грати! Бо відповідні закони про корупцію у спорті уже давно прийняті."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: