"Нива" представила новачків

28 березня 12:35
Переглядів: 211
нива

У конференц-залі "AvalonPalace" у Тернополі відбулася прес-конференція футбольного клубу "Нива" під час якої журналістам презентували сімох новачків команди.

У ході зустрічі зі ЗМІ футбольним клубом був представлений новий директор Дмитро Андрієшин, а також презентований третій комплект ігрової форми.

— Насамперед я вдячний керівництву клубу за надану мені довіру. Нещодавно ми продовжили договір про співпрацю з дитячо-юнацьким футбольним клубом "Чемпіон", директором якого я також продовжую бути. Відтепер футбольний клуб "Нива" має власну дитячу школу. Спільними зусиллями ми сподіваємося вийти на більш професійніший рівень. Цього року у дитячий клуб ми також розпочали набір дівчат. У планах — підтримка не лише дитячого, але й ветеранського футболу. Адже "Нива" завжди славилася своїми ветеранами, які регулярно беруть участь у різноманітних турнірах. Також команда отримала свою власну домівку на тренувальній базі "Ватра". Там уже діє ігровий зал, засіяні два тренувальні поля, а також триває реконструкція басейну. Футболісти мають змогу харчуватися на базі, а незабаром там і проживатимуть. — розповів Дмитро Андрієшин.

Головний тренер "Ниви" Сергій Задорожний розповів про підготовчий період команди, яка 1 квітня проведе перший офіційний матч у Львові.

— Підготовка фактично розпочалася ще після завершення першої частини сезону. Хлопцям ми роздали індивідуальний графік підготовки, якого вони дотримувалися протягом усього періоду відпустки. Починаючи з 1 лютого ми провели перший збір, який тривав 18 днів, а також ми провели три контрольні поєдинки. Після цього хлопці отримали кілька днів відпочинку, після чого ми знову тренувалися у Тернополі. Поєднували бігову роботу у парку із заняттями на тренувальній базі. З початком березня вирушили на двотижневий збір у Синьків. Спершу нам заважала погода, адже Україну накрив потужний циклон. Проте зусиллями футболістів та працівників клубу вдалося поле привести в порядок і ми мали змогу проводити тренування. Звичайно, збори були важкі, але жоден наш футболіст не жалівся, що було важко. Всі працювали у повну силу. Я вважаю, що станом на тепер ми перебуваємо у непоганій формі. — прокоментував Сергій Задорожний.

Про настрій напередодні першого офіційного матчу проти ФК "Львів" розповів капітан "Ниви" Костянтин Пікуль.

— Уся команда відповідально підійшла до тренувальних зборів. Перший збір проводили у парку та спортзалі. На другому ми уже мали змогу працювати на полі, де було більше роботи з м'ячами і тактичної підготовки. Провели ряд товариських матчів, хоча результати не завжди були позитивними. Проте ми розраховуємо, що у найближчій грі зі Львовом вдасться показати хороший результат. Постараємося набирати максимум очок щоб виконати завдання виходу у Першу лігу. — сказав гравець.

У другій частині заходу сімка новачків клубу отримала від головного тренера та директора "Ниви" футболки з власними номерами, після чого представники клубу відповіли на запитання журналістів. Найбільше представників ЗМІ та присутніх уболівальників цікавило те, де ж команда проводитиме домашні матчі Другої ліги. Ситуацію навколо домашніх поєдинків прокоментував директор клубу Дмитро Андрієшин.

— Наразі клуб перебуває у процедурі атестації на наступний сезон. Нещодавно з міським стадіоном у Тернополі нами був укладений річний договір про оренду. Як відомо, першу частину сезону ми провели у Вишнівці, адже стадіон у Тернополі перебував на стадії реконструкції. Клубом докладаються усіх зусиль, щоб повернути "Ниву" на міський стадіон, адже команда уже засумувала за власними вболівальниками, хоча і у Вишнівці нас дуже добре приймали та підтримували. У залежності від стану готовності футбольного поля на міському стадіоні ми отримаємо відповідь, чи зможемо повернутися у Тернопіль, чи дограватимемо залишок сезону у Вишнівці. — сказав директор клубу.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: