"Нива" - "Сталь" (Дн.) 0:1

11 березня 22:00
Переглядів: 164
сталь

10 березня, свій четвертий спаринг на третьому навчально-тренувальному зборі в Криму проводить тернопільська «Нива». Суперником тернополян стала друголігова команда «Сталь» з Дніпродзержинська. Початок зустрічі – 12:15.

Основний склад «Ниви»: Мазур, Гребинський, Мдінарадзе, Данищук, Войтович, Білий, Лівіцький, Стоцький, Маткевич, Лакуста, гравець на перегляді.

Стартових 15 хвилин гри пройшли в рівній боротьбі, здебільшого події відбувалися в центрі поля. До загострень справа зрідка доходила. Небезпека здебільшого ставалася після кутових, яких команди на двох вже подали шість. Змістовним атакувальним діям команд заважає і сильний боковий вітер…

Завершився перший тайм. футболісти «Ниви» граючи проти вітру, не відзначилися великою активністю. До небезпечних моментів біля воріт «Сталі» можна відзначити випад тернопільського нападника Олександра Лакусти та удар з середньої відстані досвідченого півзахисника Анатолія Маткевича. В обох випадках м’яч пролетів повз ворота.

Розпочався другий тайм. У складі «Ниви» замін немає…

У «Ниви» до небезпеки привела подача м'яча у виконанні Стоцького. Замикати дальню стійку повинен був Войтович, але не дотягнувся до м'яча лічені сантиметри.

У складі «Ниви» проведено ряд замін. Замість Маткевича, Войтовича та гравця який перебуває на перегляді на полі з'явилися Басараб, Швець, Товкацький.

Також небезпечним був штрафний з 20-ти метрів у виконанні Басараба. Цього разу надійно зіграли оборонці, які прийняли м'яча на себе.

У складі «Ниви» проведено ще одну заміну. Замість Стоцького на поле вийшов Лазорик.

На полі відбувається рівна боротьба, деколи переходячи в жорсткі стики…

З боку «Ниви» небезпечною була подача зі штрафного удару з місця правого крайнього Білого - оборонець в останній момент зняв м'яча з ноги Лакусти. 

На 80 хвилині «Нива» пропустила гол. Тернопільський кіпер Руслан Мазур не виручив після помилки оборонців (0:1)

Матч завершився. На жаль, тернополяни проступилися «Сталі» - 0:1. Ця поразка стала першою для «Ниви» на третьому тренувальному зборі. Натомість, як зазначають тренери, вона показала в якому напрямку потрібно працювати футболістам найближчого резерву.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: