"Нива" (Тернопіль): Залишається пожежникам аплодувати…

01 вересня 13:27
Переглядів: 563
Default Image

Будь-яка страва, навіть найулюбленіша, час від часу набридає. Саме тому на мить забудемо про суцільні невдачі «Ниви» як у попередньому сезоні, так і з початком цього, а поведемо розмову про приємне. Наприклад, про те, що дві наступні суботи, 4 і 11 вересня, цілком імовірно, поповнять мізерний очковий запас улюбленої команди. Яким би неконкурентоспроможним не виглядало нинішнє покоління гравців «Ниви», а в двох з одинадцяти її суперників справи, вочевидь, ще гірші.

Білоцерківська «Рось» і рівненський «Верес» жодного очка поки не набрали. Ми з вами, звісно, нічого не матимемо проти, коли спочатку після мандрівки «Ниви» на Київщину, а потім — вояжу «Вереса» до Тернополя ситуація не зміниться.

Наразі ж радіти нічому. Минулої суботи перші оплески на трибунах Тернопільського міського стадіону пролунали десь хвилин за двадцять після запланованого часу початку матчу шостого туру між «Нивою» і «Миколаєвом». Саме так глядачі відреагували на… приїзд пожежної машини. Ще через п’ятнадцять хвилин прибула «швидка» і скандалу із зарахуванням технічної поразки господарям вдалося уникнути. «Еменесники» з медиками, без надії сподіваючись, знову повірили на слово представникам влади і голови обласної федерації Володимира Мариновського. Адже керівництво клубу всіляко уникає укладення угод з цими організаціями про обслуговування матчів команд майстрів.

А ось поразки на футбольному полі підопічним Сергія Шиманського уникнути не вдалося. Успіх «Миколаєву» принесли вихованці львівського футболу Тарас Яворський і Олексій Родевич. Потужний удар зі штрафного захисника господарів Віталія Городецького, який дозволив «розмочити» рахунок незадовго перед фінальним свистком, став малою втіхою. Адже за поразку з різницею в один м’яч (1:2) очок так само не нарахували.

Інші результати шостого туру: «Суми» — «Десна» — 1:1, «Скала» — «Рось» — 4:0, «Бастіон» — «Чорноморець-2» — 0:0, «Динамо» — «Єдність» — 1:0, «Енергія» — «Верес» — 4:0.

Останні тиждень-другий укотре з’явилися чутки, що «Нивою» опікуватимуться нові власники. Однак до конкретики справа ще не дійшла. Наразі все залишається по-старому.

Вільне життя

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: