"Нива" вийде з відпустки 18 червня

16 червня 21:37
Переглядів: 329
нива

Після нетривалої паузи у четвер, 18 червня, футболісти "Ниви" зберуться у Тернополі, щоб розпочати підготовку до старту нового чемпіонату у Першій лізі.

Про деталі навчально-тренувальних зборів та можливих спаринг-партнерів "Ниви" під час підготовки клубному сайту розповів головний тренер клубу Роман Толочко.

— Розпочнемо ми традиційно з медичного огляду футболістів. Очікуємо, що на збір прибуде чимала кількість потенційних новачків "Ниви". І вже по ходу підготовки ми будемо знайомитися з їхніми можливостями та вирішувати з ким будуть підписані контракти. Також ми очікуємо засідання Професійної футбольної ліги (відбудеться 19 червня — прим.) на якому приймуть рішення про формат наступного чемпіонату. В залежності від прийнятих рішень ми будемо розплановувати нашу підготовку до старту.

Перші збори повинні пройти у Тернополі. Їхати кудись за межі області поки я сенсу не бачу, аж до того часу, поки у нас не буде більш-менш сформованого складу. Проте це ми вирішуватимемо по ходу зборів, адже футболісти будуть під’їжджати на оглядини.

Щодо можливих спарингів, то є усна домовленість із луцькою "Волинню". Думаю, що вдасться домовитися і зі стрийською "Скалою". Можливо, зіграємо проти львівських "Карпат", або ж їхніми дублерами чи молодіжною командою. Хочеться грати проти сильних команд. — розповів Роман Толочко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: